Galaxy S3 16 GB Beyaz ( Garantili )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 16 GB Beyaz ( Garantili )
- 10.10.2012 Tarihinde Evkur ‘dan 1800 TL 'ye aldığım telefonumu satıyorum.. ( 2 yıl garantinin ne kadar kaldığını hesaplayabilirsiniz )
-
Telefon Telpa,Genpa ve Başarı garantilidir..
- Kutusu,faturası ve aksesuarları tamdır..Herşeyi eksiksiz olarak verilecektir..
- Telefon kullanıldığı süre boyunca ekranında mat çizilmez
ekran koruyucu ve arka kapağında slikon kılıf takılı olarak kullanılmıştır..
- Ekranında mat ekran koruyucu takılı halde kutusunda duruyor şuan..
- Evkur faturası,garanti belgesi vs. herşeyi eksiksiz verilecektir..
- Cihazda en ufak bir arıza veya problem yoktur..Servis yüzü görmemiştir..Nakit paraya ihtiyacım olduğundan satmaktayım..
- Son sürüm android versiyonu yüklüdür..Beyaz renktir..

ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN TERTEMİZ CİHAZDIR J

YURTDIŞI ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYINIZ !!

TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ..

FİYAT : 1000 TL

NOT : Kapıda ödemeli bir şekilde gönderebilirim.

Link :

PROBLEM27

Üye
kardeşim umarım satarsın ancak s4 ile birlikte fiyat yüksek değil mi?

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim umarım satarsın ancak s4 ile birlikte fiyat yüksek değil mi?

S3 satıyoruz yahu S2 değil, 18 ay garantisi olan telefonu 800 liraya mı satmalıyım..Bu kadar düşmemeli yahu..S2 400 lira o zaman.

avcitalip

avcitalip

Üye

S3 satıyoruz yahu S2 değil, 18 ay garantisi olan telefonu 800 liraya mı satmalıyım..Bu kadar düşmemeli yahu..S2 400 lira o zaman.

1.069 TL'ye gittigidiyor'da paralel ithalat olanları var,s3'lerin fiyatı bir anda acayip bir şekilde düştü bende elimden çıkarttım dün

seninki ne garantili ? eğer telpa,genpa,başarı falan garantisi varsa 1.000 TL normal ama paralel ithalatsa 900 falan anca eder :ağlarım: sırf bu yüzden bir daha samsung almayacağım iyi olsa bile almayacağım markadan soğudum :zzz: şuna bak bir telefon 1 yılda 1.000 TL değer kaybeder mi yahu :( 4s çıkalı kaç yıl oldu halan daha kaç tl...

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

1.069 TL'ye gittigidiyor'da paralel ithalat olanları var,s3'lerin fiyatı bir anda acayip bir şekilde düştü bende elimden çıkarttım dün

seninki ne garantili ? eğer telpa,genpa,başarı falan garantisi varsa 1.000 TL normal ama paralel ithalatsa 900 falan anca eder :ağlarım: sırf bu yüzden bir daha samsung almayacağım iyi olsa bile almayacağım markadan soğudum :zzz: şuna bak bir telefon 1 yılda 1.000 TL değer kaybeder mi yahu :( 4s çıkalı kaç yıl oldu halan daha kaç tl...

Yemin ediyorum duygularıma tercüman oldun kardeşim, yahu ben fiyatı bu kadar düşen bir marka daha görmedim..Samsung mu ? Tövbee..Bidaha en iyi telefonu olsa bile almam..İphone 4S çıkalı ne kadar oldu hala aynı fiyat hiç etkilenmiyor..Benim ki paralel ithalat değil yukarda bahsettiğim gibi 3 firmanın garantisi altında, Samsung 'un verdiği bilgi yani..Soğudum samsung 'dan, bidaha hayatta almam rezillik yahu sırf zarar..

kraldost

kraldost

Üye

Yemin ediyorum duygularıma tercüman oldun kardeşim, yahu ben fiyatı bu kadar düşen bir marka daha görmedim..Samsung mu ? Tövbee..Bidaha en iyi telefonu olsa bile almam..İphone 4S çıkalı ne kadar oldu hala aynı fiyat hiç etkilenmiyor..Benim ki paralel ithalat değil yukarda bahsettiğim gibi 3 firmanın garantisi altında, Samsung 'un verdiği bilgi yani..Soğudum samsung 'dan, bidaha hayatta almam rezillik yahu sırf zarar..
kardeşim telefon yatırım aracı değil yatırım yapacaksan altın yada arsa alacan onlar sürekli değer kazanır ama telefon öyle değil...

• Beğen
Tepkiler: osicik
mertcan01

mertcan01

Üye
Uzulerek soyluyorum 2 yil garantili s3 mediamarkette 1250 tl

avcitalip

avcitalip

Üye

Bende aynı şekilde düşünüyorum samsung dan dibine kadar sogudum

Ses Çıkışı rezalet zaten,kamera bir hTC ve Nokia kadar iyi değil ama iyi, guncelleme desteği 1 yıl,kasaları çok adi, ekranlari güneşte neredeyse hiç görünmüyor,1GB ram s3 e yetmiyor ve bunlar yetmezmiş gibi fiyatı 1 yılda yarıya iniyor :zzz: bu nedenlerden dolayı birak samsung u bir daha uygun fiyatlı olmadığı sürece samsung almayı düşünmüyorum birde biliyorsun sanırım ben telefonu dusurdum ekranin tamiri icin 500 TL para ödedim başka hangi firmada böyle salakca bir fiyatlandirma var bilemiyorum:hmmm ama gerci iPhone haric diğer markalar hep böyle sanırım...

avcitalip

avcitalip

Üye
kardeşim telefon yatırım aracı değil yatırım yapacaksan altın yada arsa alacan onlar sürekli değer kazanır ama telefon öyle değil...

Tamam biz telefonu yatırım aracı olarak almıyoruz zaten ancak fiyatin 1 yılda yarıya inmesi adama da koymuyor değil :(

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

Telefonu yatirim araci olarak aldigimi kim soyledi ki sana ? Sen konuyu kavrayamamissin, dur aciklayayim ; mesele yatirim falan degil cok kisa surede bu telefonun neden bu kadar fiyatinin dustugu..Gereksiz polemik yaratmassan sevinirim.

- - - Eklendi - - -

Bende aynı şekilde düşünüyorum samsung dan dibine kadar sogudum

Ses Çıkışı rezalet zaten,kamera bir hTC ve Nokia kadar iyi değil ama iyi, guncelleme desteği 1 yıl,kasaları çok adi, ekranlari güneşte neredeyse hiç görünmüyor,1GB ram s3 e yetmiyor ve bunlar yetmezmiş gibi fiyatı 1 yılda yarıya iniyor :zzz: bu nedenlerden dolayı birak samsung u bir daha uygun fiyatlı olmadığı sürece samsung almayı düşünmüyorum birde biliyorsun sanırım ben telefonu dusurdum ekranin tamiri icin 500 TL para ödedim başka hangi firmada böyle salakca bir fiyatlandirma var bilemiyorum:hmmm ama gerci iPhone haric diğer markalar hep böyle sanırım...

En iyisi iphone, samsung falan kullanilmaz daha..

pirenuri

pirenuri

Üye
Samsungla değil de androidle alakalı sanki . Android cihazlar hep böyle birden fiyatı düşüyor. Bence nedeni Android işletim sistemli cihaz üreten bir çok firma var bkz. Samsung, Htc,Sony,Lg(Google ile),bir kaç adı bilinmeyen marka. Bu kadar çok üretici olunca malum amiral gemileri , orta segmentli cihazlar, alt segmentli cihazlar çok oluyor. Bu firmalar da bir birini etkiliyor

Türe

Türe

Üye
Yüzlerce firma var

avcitalip

avcitalip

Üye
Samsungla değil de androidle alakalı sanki . Android cihazlar hep böyle birden fiyatı düşüyor. Bence nedeni Android işletim sistemli cihaz üreten bir çok firma var bkz. Samsung, Htc,Sony,Lg(Google ile),bir kaç adı bilinmeyen marka. Bu kadar çok üretici olunca malum amiral gemileri , orta segmentli cihazlar, alt segmentli cihazlar çok oluyor. Bu firmalar da bir birini etkiliyor

Yok ya telefon iPhone gerisi yalan ben bu işten bunu anladım :hmmm

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Bendede S3 vardı ithalatçı firma garantili ve bir süre önce Lumia 920 ile takas ederek elden çıkardım. Çünkü şimdi olsa 850 ye bile satarmıyım bilmiyorum bir telefon bu kadar değer kaybetmemeli.
Talip arkadasımında dediği gibi çok adi kasa var bende düşürdüm ve 500 tl ekrana gitti zaten. markadan resmen soğudum. Telefonları aşırı değer kaybediyor ve çabuk bozuluyor.
Hayırlı satışlar kardeş sana.

apex2121

apex2121

Üye
en mantiklisi telefon ilk çıktığı gibi almamak ben mesela gecen sene s3 cikti bu sene aldim arkadastan 800 e tabi arkadaş olduğu için o fiyata verdi eğer bol para varsa teknoloji manyagiysak tabi hemen alinir :) ama aradan zaman gecip almak daha mantikli seneyede s4 alirim 1000 e. bu arada hayirli satislar kardes

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Talip 'in dedigi gibi telefon deyince iphone geliyor artik benim aklima..bir telefon bu kadar kisa surede boyle deger kaybetmemeli..

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
En mantıklısı elden çıkartmak 1 sene oldu alalı 2100 tl idi alırken şimdi 1000-1200 liraya görüyorum bi daha samsunga o kadar para vermem hayatta tek alcağım telefon Iphone 5S olur.

avcitalip

avcitalip

Üye
En mantıklısı elden çıkartmak 1 sene oldu alalı 2100 tl idi alırken şimdi 1000-1200 liraya görüyorum bi daha samsunga o kadar para vermem hayatta tek alcağım telefon Iphone 5S olur.

Hayatta deme de :ehe

5s çıkarsa babama Suudi Arabistan dan aldirmayi planliyorum :eller:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...