800 tl ye lg l90 iyi midir alinir mi

• 1 Ağustos 2014
  • 2064 Okunma
  • 11 Cevap

1. soru acik vatanda teknosada 800 tl ye gordum alinir mi

Yazan: nokia 603
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Ben olsam almam hocam. Fiyat a ikinci el bir telefon alınabilir daha üst.

LG ile gönderdi
  3. bende yeni teknosada inceledim tasarım olarak iyi de özellik olarak beğenmedim kitkat sürümü dışında galaxy s3 ten düşük bir telefon

4. tesekkurler ancak 2.el android dusunmuyorum acikcasi
    ---
    valla hocam s3 hic yok aklimda daha dogrusu samsung yok nexus 4 cok iyi de sd kart iste symbiandan gececegim icin oyun-uygulama aciyim tabi asiri deil

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Alma Moto G al

6. Güzel telefon oyunlarda falan sorun cikmaz kitkat avantaji da var kamera da tasarım da moto g ye göre güzel orta seviye bir telefon ve güzel alinabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. tesekkurler

Mobil cihaz ile gönderdi
    mvrucu123 bunu beğendi.
  8. Bence gayet güzel bir telefon. Tasarımı şık, donanımı da fiyatına göre idare eder.

iPhone ile gönderdi
    ANIL bunu beğendi.
  9. alınacak bir telefon ekran dışında moto g den iyi knock kode gibi pratik özellikleri var ve kamerası daha iyi moto g almadan önce heveslenmiştim de 800 tl ye bulamadım diye almadım kısmet değilmiş ama şöle bir şey var bu lg l90 orta seviye bir telefon 1000 tl verebilirsn lumia 925 ve s4 active gibi üst seviye telefonlar var bence almışken 100-200 tl daha ver orta seviye android telefon işkence hafıza yetmez ram yetmez o kadar uğraştırıyor ki üst seviye al kafan rahat olsun :)

Hangi telefonu alacaksan şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan :)

10. s4 active samsung un az satılan telefonlarından fiyatıda arttı birde telefona aksesuar felan bulması zor olur l90 nın moto g den kamera avantajı ve sd kart desteği var sadece

11. Katılıyorum. Almadan önce cihazı mutlaka inceleyin tabi.

12. hafiza olayi icin root yapicam yapabilirsem cunku ilk androidim olucak pc olmadigi icin one click appler ile yapilabiliyor sanirsam ne dersiniz

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
24/10/2018 - 04:26