Tavsiye 800 tl ye lg l90 iyi midir alinir mi

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
800 tl ye lg l90 iyi midir alinir mi
soru acik vatanda teknosada 800 tl ye gordum alinir mi

burak1011

Üye
Ben olsam almam hocam. Fiyat a ikinci el bir telefon alınabilir daha üst.

dayannight

dayannight

Üye
bende yeni teknosada inceledim tasarım olarak iyi de özellik olarak beğenmedim kitkat sürümü dışında galaxy s3 ten düşük bir telefon

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler ancak 2.el android dusunmuyorum acikcasivalla hocam s3 hic yok aklimda daha dogrusu samsung yok nexus 4 cok iyi de sd kart iste symbiandan gececegim icin oyun-uygulama aciyim tabi asiri deil

0MG90

0MG90

Üye
Alma Moto G al

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
soru acik vatanda teknosada 800 tl ye gordum alinir mi
Güzel telefon oyunlarda falan sorun cikmaz kitkat avantaji da var kamera da tasarım da moto g ye göre güzel orta seviye bir telefon ve güzel alinabilir

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
fk555897

fk555897

Üye
Bence gayet güzel bir telefon. Tasarımı şık, donanımı da fiyatına göre idare eder.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
alınacak bir telefon ekran dışında moto g den iyi knock kode gibi pratik özellikleri var ve kamerası daha iyi moto g almadan önce heveslenmiştim de 800 tl ye bulamadım diye almadım kısmet değilmiş ama şöle bir şey var bu lg l90 orta seviye bir telefon 1000 tl verebilirsn lumia 925 ve s4 active gibi üst seviye telefonlar var bence almışken 100-200 tl daha ver orta seviye android telefon işkence hafıza yetmez ram yetmez o kadar uğraştırıyor ki üst seviye al kafan rahat olsun :)

Hangi telefonu alacaksan şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan :)

dayannight

dayannight

Üye
alınacak bir telefon ekran dışında moto g den iyi knock kode gibi pratik özellikleri var ve kamerası daha iyi moto g almadan önce heveslenmiştim de 800 tl ye bulamadım diye almadım kısmet değilmiş ama şöle bir şey var bu lg l90 orta seviye bir telefon 1000 tl verebilirsn lumia 925 ve s4 active gibi üst seviye telefonlar var bence almışken 100-200 tl daha ver orta seviye android telefon işkence hafıza yetmez ram yetmez o kadar uğraştırıyor ki üst seviye al kafan rahat olsun :)

Hangi telefonu alacaksan şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan :)
s4 active samsung un az satılan telefonlarından fiyatıda arttı birde telefona aksesuar felan bulması zor olur l90 nın moto g den kamera avantajı ve sd kart desteği var sadece

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
hafiza olayi icin root yapicam yapabilirsem cunku ilk androidim olucak pc olmadigi icin one click appler ile yapilabiliyor sanirsam ne dersiniz

Üst Alt