7610 formatlamıo kendini.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hyper

Üye
    Konu Sahibi
7610 formatlamıo kendini.
selamlar. dün 7610umun dosyalarını yedekledim ve *#7370# yaptım. sonra telefon her zamanki soruları sordu, kapandı. ancak çok çabuk açıldı ve açıldığında saat tarih fln istedi tamam dedim formatladım. ama sanki format komutu vermemişim de telefonu kapatıp açmışım gibiydi çünkü telefon hafızasındaki programlar, resimler, herşey duruodu, internet ayarları silinmemişti. yani dediğim gibi telefonu kapatıp açmışm gibiydi. sonra bikaç kez daha *#7370# denedim ama değişen bişey olmadı. bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

msw

msw

Üye
Soft format atmışsın...Hard formatı dene...Bunu yapmak için de ;
Telefon kapalıyken * + 3 + yes basılı iken telefonu aç...formatlama başlayacaktır...

hyper

Üye
    Konu Sahibi
abi hard format kalem tuşuna fln basarak değil miydi? *-3-yes yeni mi çıktı? yada vardı da ben mi bilmiodum

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayır , kalem tuşu ile alakası yok.

* - 3 - Yes tuşu ile açma kapama düğmesine aynı 1-2 sn basılı tutun , formatlama başlayacktır.

climax

Üye
Originally posted by hyper@Oct 31 2005, 05:56 AM
selamlar. dün 7610umun dosyalarını yedekledim ve *#7370# yaptım. sonra telefon her zamanki soruları sordu, kapandı. ancak çok çabuk açıldı ve açıldığında saat tarih fln istedi tamam dedim formatladım. ama sanki format komutu vermemişim de telefonu kapatıp açmışım gibiydi çünkü telefon hafızasındaki programlar, resimler, herşey duruodu, internet ayarları silinmemişti. yani dediğim gibi telefonu kapatıp açmışm gibiydi. sonra bikaç kez daha *#7370# denedim ama değişen bişey olmadı. bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
[post=202641]Quoted post[/post]​
önce bi kartı biçimlendireydin olmazdı bunlar

hyper

Üye
    Konu Sahibi
kartı biçimlendirmiştim.
evet hard format tuşlarını yanlış hatırlamışım. hatırlatma için teşekkürler

metintekin

Üye
soft format pek bi işe yaramıyıo zaten.

hyper

Üye
    Konu Sahibi
wala 6600 kullanırken hep soft atmıştım, her seferinde de işe yaramıştı. ama bazen sorun büyük oluo tabi.

erolalp

Üye
<div class='quotetop'>(hyper &#064; Oct 31 2005, 04&#58;56 AM) [post=202641]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
fazla merak iti deil

bjknemesis

Üye
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Oct 31 2005, 04&#58;47 PM) [post=202889]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hayır , kalem tuşu ile alakası yok.

* - 3 - Yes tuşu ile açma kapama düğmesine aynı 1-2 sn basılı tutun , formatlama başlayacktır.
[/b][/quote]

valla ben kalem tuşunuda kullanarak atmıştım

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hafıza kartını yedekledıkten sonra formatlayıp bide telefona hard çektinmi tertemiz olur bosver soft formatı isminde hayır yok daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt