Yardım 700liraya iphone 7plus olur mu

Sponsorlu Bağlantılar

osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
700liraya iphone 7plus olur mu
Arkadaşlar hatay iskenderında bi bayi buldum 5sleri 350 7plusı 700 liraya satıyor. Dipnot olarak da iphoneler kanada üretimi samsunglar malezya malı yazmış. Samsung s7yi incelediğimde sadece ram farkını gördüm. Buralardan telefon alınır mı. 4000liralık telefon 700 lira olur mu bilgisi olan yardımcı olsun lütfen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lazye

lazye

Üye
Böyle bişey olması mümkün değil yurtdışında bile o fiyatlara bulamazsın replika ürünler ama işlemci büyük ihtimalle MTK ram hızı falan düşüktur bazı sensörler yoktur veya stabil çalışmiyordur demem o ki uzak durun böyle bişey mümkün değil

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Replika telefondur kesin, hiç tavsiye etmem uzak durun Orjinal ile uzaktan yakından alakası yok dış görünüş dışında. Eğer size Orjinal samsung ama Malezya malı dedi ise o ayrı bir yalan samsung un tüm telefonları Vietnam da üretiliyor

osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
Replika telefondur kesin, hiç tavsiye etmem uzak durun Orjinal ile uzaktan yakından alakası yok dış görünüş dışında. Eğer size Orjinal samsung ama Malezya malı dedi ise o ayrı bir yalan samsung un tüm telefonları Vietnam da üretiliyor

Beni düşündüren tek şey telefonun yurt dışından kaçak yollarla girmesi. Örneiğin bizim bi çoçuk antepte sınırda askerlkik yaptı dedi abi elimize öyle telefonlar geçiyordu ki. Burdan telefonları gizli geçirip bayi açanlar bile varmış.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Kaçak olmasını bilmem , ithal de olabilir ama kesinlikle Orjinal değildir. Şöyle düşünün bi Şahine Ferrari logosu taktığınız yine o şahin olur öyle değil mi ? Aynı hesap normal üretici ile alakası olmayan sadece dış görünüşü aynı olan sahte telefonlardır replika telefonlar

• Beğen
Tepkiler: osnakli
osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
Kaçak olmasını bilmem , ithal de olabilir ama kesinlikle Orjinal değildir. Şöyle düşünün bi Şahine Ferrari logosu taktığınız yine o şahin olur öyle değil mi ? Aynı hesap normal üretici ile alakası olmayan sadece dış görünüşü aynı olan sahte telefonlardır replika telefonlar

Eyvallah kardeşim

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Kesinlikle bulaşmayin böyle bir seye :oke:

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
uzak durun pişman olursunuz. başka orjinal bir cihaz alın ondan 1000 kat daha iyidir

• Beğen

mhakan78

Üye
Bence de bulaşmayın kaçak olduğu için muhatap bulamazsınız.

• Beğen
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Böyle bisey olmaz 700 liraya anca ikinci el alınır oda plus degildir

• Beğen
trafikci258

trafikci258

Üye
kesinlikle tavsiye etmem

• Beğen
n000k

n000k

Üye
Böyle bisey olmaz 700 liraya anca ikinci el alınır oda plus degildir

Hele ki iPhone nun 2. Eli bile 1500 liradan fazla . Ne 700 ü

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Hele ki iPhone nun 2. Eli bile 1500 liradan fazla . Ne 700 ü

Okumayı anlamadıysan anlatayım ikinci elini 700 liraya bulursun ben iphone pluslardan degil dedim anladıysan iphone 5 ve 5s ler ikinci el 700 liradan bahsediyorum 6ları bilmem

n000k

n000k

Üye
Okumayı anlamadıysan anlatayım ikinci elini 700 liraya bulursun ben iphone pluslardan degil dedim anladıysan iphone 5 ve 5s ler ikinci el 700 liradan bahsediyorum 6ları bilmem

Yaptığın yorumda ne 5 ya da 5s demişsin ben 7 den bahsettiğini düşündüm. Sonuçta konu 7 plus hakkında!

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Yaptığın yorumda ne 5 ya da 5s demişsin ben 7 den bahsettiğini düşündüm. Sonuçta konu 7 plus hakkında!

Anlıyorum arkadsım haklısın konu olarak yazdım önemsendigini bilseydim yazardım k.bakma

Üst Alt