Alınık 700 TL ye kadar alınık telefon.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
700 TL ye kadar alınık telefon.
S Aleyküm. Başlıkta belirttiğim gibi max. 700 TL ye telefon alacağım. LG, SONY Marka olarak tercihimdir.

İstanbul ve Hatay da elden teslim alabilirim.

lazye

lazye

Üye
2.l mi 0 mı ? ve illaki lg sony mi ?

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
2.l mi 0 mı ? ve illaki lg sony mi ?
İkinci el bölümünde açtığıma göre ikinci el arıyorum :) İlla Lg Sony deği. Ama Lg veya Sony olması benim için daha iyi olur. Bu iki marka olmazsa başka markalarda değerlendirilebilir.

lazye

lazye

Üye
İkinci el bölümünde açtığıma göre ikinci el arıyorum :) İlla Lg Sony deği. Ama Lg veya Sony olması benim için daha iyi olur. Bu iki marka olmazsa başka markalarda değerlendirilebilir.
tamam kardeşim

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
g3 32 gb 4 5 ay kadar garantili 2 kılıf kutu fatura kulaklık tam pazarlıklı 675 pazarlıksız 650ye bırakırım kardeş.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
g3 32 gb 4 5 ay kadar garantili 2 kılıf kutu fatura kulaklık tam pazarlıklı 675 pazarlıksız 650ye bırakırım kardeş.
Pazarlığı kendi kendine yapmış bitirmişsin :)

Hangi ilde oturmaktasın ? Cihazın fotoğraflarını görme şansımız varmı ? ( Varsa, kutusu, cihaz ve diğer aksesuarlarıyla beraber )

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Pazarlığı kendi kendine yapmış bitirmişsin :)

Hangi ilde oturmaktasın ? Cihazın fotoğraflarını görme şansımız varmı ? ( Varsa, kutusu, cihaz ve diğer aksesuarlarıyla beraber )
normalde pazarlğı yapmam böyle ama etraf ölücü dolu olunca mecbur kalıyor insan :) bandırmadayım ilanı olacak burda cihazın kutu vs anca yarın atabilirim şuan kendi evimde değilim

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
normalde pazarlğı yapmam böyle ama etraf ölücü dolu olunca mecbur kalıyor insan :) bandırmadayım ilanı olacak burda cihazın kutu vs anca yarın atabilirim şuan kendi evimde değilim
Ben ciddi alıcıyım. :) Cihazı kardeşim için alacağım. Kendisi şuanda İstanbulda . Eğer anlaşabilirsek alacağız inşAllah. Resimleride atarsanız..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Ben ciddi alıcıyım. :) Cihazı kardeşim için alacağım. Kendisi şuanda İstanbulda . Eğer anlaşabilirsek alacağız inşAllah. Resimleride atarsanız..
bi mail adresi verirsen atayım resimleri hocam. burayla uğraşmak istemiyorum gerçi skype dan ekledim seni kabul edersen tabi

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam bi öneride bulunayım bende. 2. El yerine sıfır cihazlar da bulabilirsiniz. xiaomi ürünlerini tercih edebilirsiniz mi 4 olabilir mesela, yada lenovo nun f/p telefonları var.

messevim

messevim

Üye
Hocam bi öneride bulunayım bende. 2. El yerine sıfır cihazlar da bulabilirsiniz. xiaomi ürünlerini tercih edebilirsiniz mi 4 olabilir mesela, yada lenovo nun f/p telefonları var.
Üstadım. Kendim için alsam zaten senin önerdiğin markalardan alırdım. Şuanda kullandığım telefonda Jiayu s3. 3 yıldır Türkiyeden cihaz almıyorum. veya bilindik markalardan almıyorum. Zira O kadar parayı markaya vermiş oluyoruz.

Kardeşime aldığımdan dolayı aksesuarı bol bulunan, bir tamirat gerektiğinde yedek parçasını heryerde bulabileceğimiz telefan almak istedim kendisine.

Xiaomi gibi markalarda sıkıntı çekebiliyoruz. Jiayu ve iocean da bu sıkıntıları çektim çünkü.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kategori öneri kategorisi olmadığından sadece satış/alış ile ilgili konu devam edebilir o yüzden özelden devam ediniz.

messevim

messevim

Üye
  • Beğen
Tepkiler: byAndroid
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt