7 Kilo Doğdu Ama 7 Gün Yaşayamadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

Adana'da, şeker hastası 38 yaşındaki kadının, 7 kilo 100 gram ağırlığında dünyaya gelen 10'uncu çocuğu Merve bebek, hayatını kaybetti.

Hatice ve Mehmet Uğur çiftinin Adana Doğum ve Çocuk Bakımevi'nde dünyaya gelen 10'uncu çocukları 7 kilo 100 gram ağırlığındaki Merve, rahatsızlanınca Çocuk ve Yeni Doğan Ünitesinde solunum cihazına bağlandı.

İki gündür solunum cihazına bağlı olduğu bildirilen bebeğin, sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
üzüldüm çocuğa yaa:(

mservank

mservank

Üye
Şeker hastası kadın neden çocuk sahibi olmak ister ki ya . Yazık olmuş...

CEREN

CEREN

Üye
yazık gercekten Allah rahmet eylesin çok üzüldüm:(
bide anne hala doğururum diyor varmı böyle bi mantık ya

nurikaratas

nurikaratas

Üye
allah rahmet eylesin...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çok üzüldüm gerçekten :(

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
üzücü bi durum allah rahmet eylesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt