ZTE AXON 7 ve AXON 7 Mini Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ZTE AXON 7 ve AXON 7 Mini Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu
ZTE'nin tüm dünyada büyük ilgi gören Axon 7 ve AXON 7 Mini akıllı telefonları, Türkiye’de Ön Siparişle satışa sunuldu.

Çin merkezli teknoloji devi ZTE, tüm dünyada beğeni toplayan üst düzey AXON 7 ve AXON 7 Mini modellerini Türkiye’de ön satışa açtı. ZTE AXON 7 ve AXON 7 Mini’ye herkesten önce sahip olmak isteyenler Hepsiburada.com üzerinden cihazı satın alabiliyor. Hepsiburada.com üzerinden ZTE AXON 7 VE AXON 7 Mini satın alanlar ayrıca 200TL’ye varan hediye çeki de kazanıyor.

ZTE, akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaçlarını belirleyip, aldığı geri bildirimleri dikkate alarak geliştirdiği yeni en üst düzey akıllı telefon modelleri AXON 7 ve AXON 7 Mini’yi Türkiye’de de piyasaya sürecek. Tüm dünyada büyük beğeni toplayan bu iki model, Türkiye’de tüketicilerden gelen yoğun talep üzerine ön satışa açıldı.

ZTE Axon 7 Özellikleri:
  • Ekran: 5.5 inç 1440x2560 AMOLED ekran
  • İşlemci: Snapdragon 820, Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo)
  • Bellek: 4GB RAM
  • Depolama: 64GB dahili depolama alanı
  • Kamera: 20MP f/1.8 arka kamera / 8MP ön kamera
  • Batarya: 3.250 mAh Li-Ion batarya
  • Boyutlar: 151.7 x 75 x 7.9 mm
  • Ağırlık: 175 gram
  • İşletim Sistemi: Android 6.0.1 Marshmallow
Ödüllü ses deneyimi, şık tasarım ve yüksek peformans gibi özellikleri bünyesinde barındıran AXON 7 ve AXON 7 Mini'yi öncelikli satın almak isteyenler Hepsiburada.com üzerinden siparişlerini verebiliyor. ZTE AXON 7’nin fiyatı 1999 TL olarak belirlenirken, AXON 7 Mini ise 1499 TL’lik fiyatla satışa sunuluyor.

ZTE Axon 7 Mini Özellikleri:
  • Ekran: 5.2 inç 1920x1080 full HD AMOLED ekran
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 617, Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.2 GHz Cortex-A53)
  • Bellek: 3GB RAM
  • Depolama: 32GB dahili depolama alanı
  • Kamera: 16MP f/1.9 arka kamera / 8MP ön kamera
  • Batarya: 2.705 mAh Li-Ion batarya
  • Boyutlar: 147.5 x 71 x 7.8 mm
  • Ağırlık: 153 gram
  • İşletim Sistemi: Android 6.0.1 Marshmallow
Hepsiburada.com’un özel kampanyası ile 5 Ekim 2016 tarihine kadar AXON 7 satın alanlar 200 TL, AXON 7 Mini satın alanlar ise 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

0MG90

0MG90

Üye
Fiyatlar gereğinden biraz fazla olmuş. Bakalım Mi5S gelirse ne kadar olacak fiyatı.

0MG90

0MG90

Üye
bu cihazda, ses konusunda fazla iddaalılar. Sence HTC 10'dan daha mı iyi?
Bu cihaz hakkında fazla bilgim yok ama ben yinede HTC10 alırdım. Özellikle HTC10'un kulaklığı şimdiye kadarki en iyi telefon kulaklığı sanırım.

byAndroid

byAndroid

Üye
bu cihazda, ses konusunda fazla iddaalılar. Sence HTC 10'dan daha mı iyi?
Öyle galiba kullananlar öyle söylüyor. Donanım haberde ana konusu var cihazdan herkes memnun

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Cihazın fiyatı bence iyi. Tabi Axon 7 için. Ses konusunda iddialı ama deneyimlemek lazım. Diğer taraftan Snapdragon 820, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı Kamera vs bu fiyata bence iddialı bir telefon. 3.250 mAh batarya da emsalleri arasında sanırım en iyi kapasiteye sahip.

Üst Alt