6630a stormax 512 Rs dv-mmc olurmu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
6630a stormax 512 Rs dv-mmc olurmu?
Yavaşlatırmı arkadaşlar yada fazla yüklemeden işlemci yavaşlarmı?Yoksa 256mı alayım?Siz hangisini kullanıyorsunuz?

pasa

pasa

Üye
ben kingston almanı öneririm ben 512 mb'lık olanını kullanıyorum yavaşlama falan olmadı

Quadriceps

Üye
Hayır kesinlikle yavaslama olmayacaktır.

burak_11

Üye
<div class='quotetop'>(Baracuda &#064; Nov 21 2005, 02&#58;35 AM) [post=211975]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yavaşlatırmı arkadaşlar yada fazla yüklemeden işlemci yavaşlarmı?Yoksa 256mı alayım?Siz hangisini kullanıyorsunuz?
[/b][/quote]

burak_11

Üye
[quote name=&#39;Baracuda&#39; date=&#39;Nov 21 2005, 02:35 AM&#39; post=&#39;245879&#39;]
[/quote
6630ların çalıştırdığı kart dv rs mmc.dv olmayanları ben çalıştıramadım.çok bişey yüklemeyeceksen 256 al derim ama sen bilirsin.biraz yavaşlama oluyor çünkü.

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 65 ytlye buldum 512 rs alayımmı ucuzmu sizce?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İyi fiyat al derim..

Quadriceps

Üye
Çok iyi fiyat yalnız dv rs mmc olmasına dikkat et

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bidolu.com dan sipariş ettim bugün inşallah sağlam gelir. İlginize çok teşekkür ederim 1 günde cvp verdiğiniz için.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun..

loverman21

Üye
kardes gelince bizede sölee merak ettim nasıl iyi calısıo mu 65 yetele ucuz geldi bana bid markası stormaxmıydı?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Valla bidolu çok hızlı ve sorunsuz..

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
siparişim bugün onaylanmış yarın gelir herhalde.Kullanan pek yok gibi neyse ben takayım tadına bakayım acımı ekşimi tatlımı karar veririm

ysn89

Üye
Bende Kingstone 256 var...

En ufak bi yavaşlama yok...

512 kullananlardan bildiğim kadarıyla çok az da olsa yavaşlama varmış

eon

Üye
arkadaslar birincisi, dv rs mmc&#39;nin disinda zaten baska kart 6630&#39;da calismaz. 2.si 6630&#39;lar 64 mb&#39;a gore uretilmislerdir. bunu video cekim suresinden de anlarsiniz. 64&#39;luk kart uzerinden cekim suresi azalmaya baslar,doluluk oranina gore. fakat kart daha buyuk oldugunda maximum sure hep 1 saat gosterir. bu yuzden ister istemez daha yuksek hafiza kartlarinda yavaslama olacaktir. bende bir 512&#39;lik birde 256&#39;lik kart var. bu yavaslamayi galeride goreceksiniz. 256&#39;lik kartin performansi daha iyidir. her iki kartda da yavaslama galerideki toplam resim sayisi 200&#39;u astigi zaman farkediliyor. cok da onemli degil aslinda ama aklinizda olsun. program ya da melodi yuklemede kart bi yavaslama yapmiyor. birde galeride resimler ayri dizinlere yuklendiginde daha iyi performans aliniyor. benden soylemesi...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
benim telefonun işlemcisi 104 mhz (6630--220 mhz) ben 1gb kullanıorum mp3 calar dısında kasma falan yapmıo gonul rahatlıgıyla yawaslama olmadan kullanabılırsın

RockFord Fosgate

Üye
walla symbıan 8 ın super hızı senı 1gb a kdr goturur endıselenme&#33;&#33;&#33;

eon

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 9 2005, 04&#58;57 PM) [post=225304]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
benim telefonun işlemcisi 104 mhz (6630--220 mhz) ben 1gb kullanıorum mp3 calar dısında kasma falan yapmıo gonul rahatlıgıyla yawaslama olmadan kullanabılırsın
[/b][/quote]

cunku senin cektigin resimlerin en yuksek boyutu 70 kb ondandir... saka bir yana dostum... 6630 cok hizli fakat 1.3 MP kamera kullandigindan resmin boyutlari da buyuk (700 KB falan en iyi kalitede) dolayisiyle galeride biraz kasmasi hiza ragmen normaldir. deneme icin 6630&#39;dan kendine bluetooth&#39;dan 50 resim falan gonder ve galeriyi ac bakalim ne olcak 6630&#39;da 200&#39;un uzerinde resim oldugunda kasiyor biraz, resimler klasorlerdeyse performans daha iyi oluyor tabi&#33;

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
6630 benımkınden hızlıdır tabi bende onu anlatmaya calısıorum sorunsuz calısacaktır ama benımkınıde yabana atma

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bidefa o telefonda kamera yok ki nasıl 70 kb resim çeksin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt