6600 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayerbyslaysatan2

Üye
    Konu Sahibi
6600 yardım
:'( :'( :'( :'( :'( arkadaşlar telofonun bluetoth açıktı sonra saate bakıyım die bi cıkardım msj gelmiş bi program ismi şuan aklımda deil yükledim ama program menüde yok ondan sonra arkadaşım o programın sürekli mms gönderdigini söledi bende doğal olarak hemen kaldırdım programı ama fayda etmedi tel sürekli mms gönderip duruyo buna format dediler onun dısında bişe yapamazmıyız
:vur: :( :( :( :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Size virus gelmiş ve siz de vieusu yüklemişsiniz ;)

Biran önce Anti-Virus Uygulamalarından telefona yükleyip , genel bir virus scan yaptırın ve sorun çözülsün ;)

Anti-Virus Programı için de , Symantec Nörton Anti-Virus S60 ugulamasını öneririm. ;)

zoka

Üye
Originally posted by slayerbyslaysatan2@Sep 24 2005, 03:14 PM
:'( :'( :'( :'( :'( arkadaşlar telofonun bluetoth açıktı sonra saate bakıyım die bi cıkardım msj gelmiş bi program ismi şuan aklımda deil yükledim ama program menüde yok ondan sonra arkadaşım o programın sürekli mms gönderdigini söledi bende doğal olarak hemen kaldırdım programı ama fayda etmedi tel sürekli mms gönderip duruyo buna format dediler onun dısında bişe yapamazmıyız
:vur: :( :( :( :(
[post=176172]Quoted post[/post]​
kardes yıldız 7370 kare yap sorun gıderılır merak ettme ben 6600 uzmanı volkan akpınar :D

tanzer

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 24 2005, 03:29 PM
Size virus gelmiş ve siz de vieusu yüklemişsiniz ;)

Biran önce Anti-Virus Uygulamalarından telefona yükleyip , genel bir virus scan yaptırın ve sorun çözülsün ;)

Anti-Virus Programı için de , Symantec Nörton Anti-Virus S60 ugulamasını öneririm. ;)
[post=176186]Quoted post[/post]​

Arkadaşın dediğine katılıyorum bence de önce bi anti virus programı yükle olmazsa format atarsın... Kolay gelsin

white

Üye
Format dışında fazla bişey yapamassın

white

Üye
Format dışında fazla bişey yapamassın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt