6600 Bluetooht Sorunu Lutfen YARDIMMMMMM ACİLLL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
    Konu Sahibi
6600 Bluetooht Sorunu Lutfen YARDIMMMMMM ACİLLL
Arkadaşlar benim telefonum 6600 nedense bluetooht kapaliyken acik olan kişiye kendiliginden mesaj atiyor bunun için bi oneriniz yada program varmi link verin şimdiden teşekkurler

NewSoldier

NewSoldier

Üye
çek bir format gitsin muhtemelen virüs vardır.

222112

222112

Üye
Evet. Virüs var onda. Beauty.Jpg ya da s*x.mp3 ya da love.rm adlı mesajlar atıyorsa %100 virüs vardır. Arkadaşın da dediği gibi format atabilirsin. Ya da fcabir gibi bişey var sanırım. Ben denediğimde işe yaramadı ama belki sende olabilir.

- - - Eklendi - - -

Kardeş şimdi format için * 3 yeşil tuş ve açma/kapama tuşuna aynı anda telefon kapalıyken basılı tut. Telefon açılacak. Ama biraz geç açılır. 2 dakika gibi bir süre. Formatting yazar ekranda. NOT: Bunu yapmadan önce tüm verilerini yedekle. Çünkü telefondaki herşey silinir.

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
birader sende virüs var tawsiye ettigim pro lar:kaspersky lap ve avira antivir ,anticomwarior.fsecure .bunlar işini görür.

- - - Eklendi - - -

virgül arası bi pro

İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
    Konu Sahibi
kardeşlerım saolun ama format attım yınede olmadı anti virüs progrmıda bulamıyor arkadaşım senın dedıdıgın gbı MILETE LOVE.Beauty.Jpg FELAN ATIYOR ONERECEGINIZ TÜRKÇE ANTİ VIRUS PROGRAMI VARMI DAHA ÇOOK İYİİ ?? TEŞKLER :ehe

NewSoldier

NewSoldier

Üye
kardeşlerım saolun ama format attım yınede olmadı anti virüs progrmıda bulamıyor arkadaşım senın dedıdıgın gbı MILETE LOVE.Beauty.Jpg FELAN ATIYOR ONERECEGINIZ TÜRKÇE ANTİ VIRUS PROGRAMI VARMI DAHA ÇOOK İYİİ ?? TEŞKLER :ehe

elimizde türkçe yok al bu işini görür

eğer bi ihtimal bu işini görmez ise *#7370# yap %100 olur

222112

222112

Üye
Kardeş virüs kendini hafıza kartına da kopyalar... Hafıza kartını pcden biçimlendirmelisin. Ama içindeki herşey silinir.

İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
    Konu Sahibi
tamam kadeşim biçinlendırım bakım olzakmı teldenhep biçim len dırmıştım ama olmadı butun formatlarıda attım olmadı inşşimdiolucak :D :yuru

- - - Eklendi - - -

formattım kardeşim olurmuştur inş denıcem bı kardeş senın antivirüsüdealdım yara inş işime :d:

NewSoldier

NewSoldier

Üye
kesin işine yarar

İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
    Konu Sahibi
kardeş işime fealn yaramadı yha biçimledım yınde olmadı bı vırus programı yokmu çook ii? virüs yok diyor ama halada gonderıyor kartı taktıgımda biçimledım yınde olmadı off:off:

222112

222112

Üye
bak kardeş şöyle olacak.

1 Kartı telefondan çıkar.
2 Kartı bilgisayara bağla.
3 Kartı bilgisayardan biçimlendir ama telefona bağlama.
4 Telefonu dediğim şekilde hard format ile formatla.
5 Şimdi ikisini birbirine bağlayabilirsin. Olması lazım. Olmaz diye bişey olamaz. Bi yerde hata yapmış olman lazım. %100 silinir.

NewSoldier

NewSoldier

Üye
kardeş işime fealn yaramadı yha biçimledım yınde olmadı bı vırus programı yokmu çook ii? virüs yok diyor ama halada gonderıyor kartı taktıgımda biçimledım yınde olmadı off:off:

o antivirüsün işe yaramaması bei hayrete düşürdü neyse hafıza kartını çıkar sadece resim video ve mp3lerini yedekle geri kalanı kalsın hemen biçimlendir pc üzerinden sonra telefona da *#7370# çek %100 virüs yok olur sakın hafıza kartındaki apps dosyasını yedekleme

222112

222112

Üye
o antivirüsün işe yaramaması bei hayrete düşürdü neyse hafıza kartını çıkar sadece resim video ve mp3lerini yedekle geri kalanı kalsın hemen biçimlendir pc üzerinden sonra telefona da *#7370# çek %100 virüs yok olur sakın hafıza kartındaki apps dosyasını yedekleme

Hacı ben de onu dedim. Yani arkadaş ; Pc de biçimlendirme yaparsan virüs olmaz ama bilmiyorum ki? Aynısı bende de vardı bi ara ben pcden biçimlendirip telefona format attım. Bişey kalmadı. Ama format attıktan sonra virüsü başka telefondan alıyorsan bilemem.

İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
    Konu Sahibi
tamöam denıcem şimdi saolun arkadaşlar inş olur amın :)

- - - Eklendi - - -

Şuan Telımı formatladım şimdide hafıza katında acaba attıgım programları tekrar atmıyım Degılmı ??

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
yaw ne biçim iş yapıyon birader bizde ne virüs ler le ugraştık ama sildik,yani sende nasıl olmuyo veya virün klitesi çok muyüksek ne?

NewSoldier

NewSoldier

Üye
virüsün kalitesi çok yüksek olsaydı bizde bulaşırdık o işlere mesele virüs değil mesele formatta biter ! bu arada 6630 um çalışmıyor 5 yıl kullandım tık demedi 1 ay hanım kullandı telefon açılmıyor yarın bi sökimde tamir edeyim

İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
    Konu Sahibi
Kardsm tamam vırusu Slmş Bulunuyorz Elne Saglk Allah razı olsun

KAAN METE

KAAN METE

Üye
Slm kardesim forumda s60 uygulamarda antivirus sayfasinda bi pro var indir ve telefnun c kismina kur...Pro abdullah vs...Eyvallah

vespandes

vespandes

Üye
Bluetooht görünürğünü kapat belki işe yarar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt