6500 hafıza kart tanımıyorsa buraya

Sponsorlu Bağlantılar

bigazzi

Üye
    Konu Sahibi
6500 hafıza kart tanımıyorsa buraya
arkadaslar yaklasık 3 aydır bir sorunla karşı karşıyayımeger sizin 6500 slide de hafıza kartını tanımıyorsa veya hafıza kartına girerken donma yapıyorsa bana bildirin sitede yeniyim aslında ilk defa konu açıyorum oyüzden biraz acemiyim...

• Beğen
Tepkiler: isseker042, süleyman60 ve mrcnglr

schumici

schumici

Üye
peki bu konunun çözümü ne sen halledebildinmi?

bigazzi

Üye
    Konu Sahibi
tek yapmanız gereken arka kapagı cıkarmak daha sonra elinize bi pense alın saçma gelecek ama kapakta kamera yuvasınn yanında bi çıkıntı var penseyle orayı sıkın çunku o sıktıgınız cıkıntı hafıza kartını okuması için yuvaya giriyor aylarca ugrastım servise göndermek istemedim cunku hallledilecek bi sorun degildi ve eminimki serviste cozum bulamazdı bizzt 2 arkadasımın tlfununda denedm

--------------- Ekleme ---------------

evet inan bana ben mp3 dinlerken birden hafıza kartı yok okuyordu tlfn okumuyrdu bilmem anladınızmı 700 ytl para verdim tlfndanda memnunum oyuzden günlerce düşündüm ve hallettim sonuc vallahi mıkemmel

--------------- Ekleme ---------------

kapagı çıkarttıgınızda göreceksiniz hafıza kartının yuvasının hemen yanında bi girinti var arka kapak yokken zaten hafıza kartı okumuyor buda demek oluyorki o yuvaya küçük bir yuva var metal bi parca degdirin ozaman ne demek istedigimi anlayacaksınız kapaktaki yuvaya giren cıkıntıyı penseyle sıkınca ozaman yuvaya tam oturcaktır ve böylece sorun kesinlikle hal olmus demektir garantidende çıkmaz hadi aeo....

schumici

schumici

Üye
eline sağlık o zaman valla eğer işe yarıyosa ne mutlu sana araştırmacı bi girişimcilikle halletmişsin sorunu helal olsun:oke:

king65

king65

Üye
ama burası s60 oyunlar konusu yanlış yere konu açmışsın kardeş

ultraslan38

ultraslan38

Üye
KARDEŞ KONU AÇTIĞIN YER YANLIŞ OLMUŞ... NEYSE ACEMİ OLDUĞUN İÇİN ALTTAN ALALIM BU SEFERLİK. BU ARADA MAXİCEP E HOŞGELDİN.:oke:

XXPOXX

XXPOXX

Üye
6500s dın kamera kapağı nın orası nda hafif açıklık var yardım edermisiniz

pesimist_style

pesimist_style

Üye
konu yannıs yerde ama olsun

bigazzi

Üye
    Konu Sahibi
arkaadaslar ben tşk ederim ayrıca ksrbakmayın yanlıs yere konu actıgım için

XXPOXX

XXPOXX

Üye
arka kapak sorununu hallettim oley hafıza kartını okumaması kapağın tam kapanmamasıyla ilgilidir kapağı tam kapatmak için sağ tarafını hafifçe bük

Atasayerkan

Atasayerkan

Üye
arkadasım 6500 larda hafıza kartı sorunu kolay kolay cıkmaz senin hafıza kartında bi sorun yok ise kartı cıkar ve telefonu ac kapat

kara_g0z

Üye
evet çok sağol gerçekten işe yarıyor

mehmet481

Üye
abiler telefonun arka kapakda camare tarafı bi çıkıntı oluyor bunu nasıl düzelticem sinir oldum

togaman

togaman

Üye
n70 e çözum yokmu?

XXPOXX

XXPOXX

Üye
zil sesi değişme probleminiz varsa 8.30 versiyonunu yükleyin sabit kalıyo

kaos123

Üye
mrb ya arkadaş şife koymuş 6500 slide hafıza kartına unutmuş nasıl açabalirim

xatcx

Üye
kralsın babalık saol ya hallettm en sonunda

cakalll1985

Üye
arkadaslar siwiç var arka kapakta farkındaysanız arka kapat açıkken hafızayı okumuyor ama tam takbilirseniz oluyr
ben çözdüm olayı hiç bi sorun yasamıyorum

sweetdj

Üye
eline sağlık kardeşim ben hafıza kartının yanındaki cıkıntıyı anladım ama penseyle sıkmak aklıma gelmedi...
teşekkürler.

Üst Alt