64 Renkli FPS İle Nostalji Zamanı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu SahibiDoom zamanlarına dönmek isterseniz "8bit killer" size 64 renkli bir macera sunmaya hazır...

İspanyol geliştirici-takımı Locomalito, ücretsiz "8bit killer" ile ego-shooter hayranlarını bu türün başladığı zamanlara geri götürmek istiyor. Oyun 64 renkli olarak geliyor ve aynı Doom zamanlarında olduğu gibi klavye ile kontrol ediliyor.

Toplam 4 bölüm boyunca sürekli güçlenen canavar ordularına karşı savaşıyorsunuz. Elbette bölüm sonu boss'ları da unutulmamış. Müzik tek yönlü ve oyunun nostaljik havasını destekliyor.

Download:
Maxicep.com - toprakumit
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

HeiLmasTer®
Cevap
0
Görüntüleme
1K
HeiLmasTer®
jackjack
Cevap
4
Görüntüleme
21K
-LiveYourLife-
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt