6300 vs nth uzantılı tema isteklerinizi burdan yapabilirsinizz..

Sponsorlu Bağlantılar

knn55

Üye
s.a kardeş banada zahmet olmazsa güzel bi bozkurt teması yaparmısın şimdiden tşk ederim kardeşim telefonun modeli de 6300

kaan7878

kaan7878

Üye
abi tema yapmak çokk kolay zaten raskele bi tema seçin onu winrar ladıkktan sonra winrar üzerinden açın ve içindeki resimleri değitirin (ama aynı isim de olması lazım) ve kaydedin işte tema hazır da sorun şurda koycagınız resim boyutları 240-320 olması lazım

deahtxxx

Üye
arkadasım benım telefon bazı tema ve dosyaları kabul etmıyo ama aldıgım forumlarda kı kısıler denenmıs dıyolar acaba uzantıdanmı degısıyo bı bılgı verebılırmısın

holocaust95

holocaust95

Üye
paylaşım için tşklerr

osay54

Üye
dostum eğer mümkünse osman ve figen yazan güzel bir temada bana gönderir misin? [email protected]

mahkum123

Üye
ya abim banada RECEP VE DERYA yaparsan çokk hoş olur.:heyo:

facacan

facacan

Üye
kardeş bana 6300 için media center 2008 teması bulabilirmisin.

yakamoz27_1985

Üye
ellerine sağlık ğüzel olmuş

sismak

Üye
kardes bır sorun cıkmaz demı yaaaaaaaaaaaa

KartaL4192

Üye
6300 için call of duty world at war twması arıyorum

Meyan

Meyan

Üye
bu temayı arıyorum 8600 için:(

mithaty

Üye
kardeş rica etsem bana da 3600 slidede bir siyah saat var onun gibi bir tema ypabilirsen çok memnn olurum çok ssagol teşekkürler

fillizz

Üye
6600 fold hareketli tema ?

hanniballecter

Üye
kardeş bana da MAHİR yazılı güzel bir tema yapabilir nmisin???Telefon nokia 6233.Siyah arka plan üzerine beyaz yazı ile olursa çok güzel olur.

Blck_cobra

Blck_cobra

Üye
Şöyle güzel bi Rapper teması yaparsan sevinirim...

fth_kexin

fth_kexin

Üye
sen bana resım gonder ben sana gonderdıgın resimlerden hareketli tema yapim olur mu :)

cacth_me

cacth_me

Üye
elıne saglık guzel yapıyorsun temaları bana sade bır tema yaparmısın rıca etsem ekran beyaz yazılar kırmızı olsun yeter yada büyük yazıyla siyah duvar kagıdı üzerine simli pembe ile hacer ve hasan yazarmısın mumkunmu acaba kardes şimdiden tşk ederım
sana zahmet [email protected] adresine yollarsan sevınırım

--------------- Ekleme ---------------

elıne saglık guzel yapıyorsun temaları bana sade bır tema yaparmısın rıca etsem ekran beyaz yazılar kırmızı olsun yeter yada büyük yazıyla siyah duvar kagıdı üzerine simli pembe ile hacer ve hasan yazarmısın mumkunmu acaba kardes şimdiden tşk ederım
sana zahmet pardon yazmayı unutmusum telefonum NOKIA 6300 [email protected] adresine yollarsan sevınırım

kemal1981

Üye
arkadasim sana zahmet olmazsa bana derya kemal yazan güzel bir tema yapabilirmisin? [email protected] adresine yollarsan sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Réné Steinke

Üye
ya sarmasıklı fln nth tema bulabılrmısın acaba

karazıpkalı

Üye
emeğine sağlık