6233 ve 240x320 Ekranlı Telefonlar Dev Oyun Arşivim

Sponsorlu Bağlantılar

aykut_1670

Üye
abi helal olsun ya tek kelime ile süpersin hepsini açtım hepside cok süper oyun bilgisayar oyunları gibi

alparslan64

Üye
teşekkürler

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Cyberpunk - The Arasaka's Plot

LİNK :

Air Strike 1944: Flight for Freedom
Gameloft'un

Çok güzel bir oyun, grafikler de oldukça iyi bir cep telefonu için.

LİNK :

asisss

Üye
Allah Razı Olsun Siz Olmazsanız Nerden Bulacağız Biz Bunları K.i.b

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Block Breaker Deluxe 2007
Gameloft'un

Oyunda grafikler gerçekten muhteşem. Bu oyunu ilk kez bu kadar güzel grafiklerle oynadım, çok hoşuma gitti.

LİNK :

Knight Rider 3D

3 boyutlu güzel oyunlardan bir diğeri. Trafik kurallarına uyarak araç kullandığınız bir oyun.

LİNK :

:*:*:SÜRECEK:*:*:

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Mobile Grand Prix 2

Oyun 2 boyutlu ama ilginç özellikleri var. Mesela Pit'e girebiliyorsunuz ve pitte de parmaklarınız ne kadar hızlıysa o kadar az kalıyorsunuz. Ayrıca virajlarda otomatik fren sisteminin olması da ilginç gerçekten. Tavsiye ederim arkadaşlar.

LİNK :

SWAT Elite Troops

LİNK :

Reflex in The Space

LİNK :

Gravity Defied Mega Pack

Ben bu tarz oyunları çok severim. Eskiden MC60'la MotoManiacs oynuyordum, şimdi de Gravity. Bu pakette, tek dosya içinde 8 tane Gravity oyununu bulacaksınız. Oyunları tek tek yüklemenize ve farklı simgelerle kalabalıklığa engel oluyor. Bunu kaçırmayın derim.

LİNK :

yenilmez lider

Üye
harika bi çalışma arkadaşım çok saol eline şağlık:oke:

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Theme Park Tycoon

LİNK :

Real Football 2006 3D

Sanırım bunu vermedik, şimdi veriyorum. Verdiysem özür...

LİNK :

serserico

Üye
eywallah bilader

greenpeaceokan

Üye
süpersin abi cok saol

tugo92

Üye
Kardeş Allah Senden Razı Olsun!!!çok Işime Yaradı Bu Paylaşım!!!deminden Beri Arıyordum Sende Buldum!!!ellerine Sağlık...!!!...

gumuskurt22

Üye
arkadaşım tek kelimeyle mükemmelsin helal olsun gördüğüm en iyi oyunlar 6300 için bıravo helal sana

--------------- Ekleme ---------------

senden bişey istesem bluetoothla oynanan oyunlar varsa 6300 için bana linkini yollarmısın ?

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Eklediğim oyunların bir kısmı zaten Bluetoothla oynanabiliyor. Hangilerinin Bluetoothla oynandığını yazarım tek tek. Benim eklediğim oyunlar dışında 6233 ve türevlerine uyan pek kaliteli oyun yok onun için sadece eklediklerimden hangilerinin Bluetoothla oynandığını söylemem yeterli olacaktır.

Ayrıca Bluetooth desteği olan oyunları tekrar, "topluca" upload edeceğim. Ordan indirirsiniz. Teşekkürleriniz için teşekkürler. :)

Hımm.. Ayrıca benim eklediğim oyunları indirdiyseniz başka güzel oyun aramanıza gerek yok. Ararsanız ayıp etmiş olursunuz azcık.. :)

can_x

can_x

Üye
Çok güzel bi paylaşım

ubersoldier

Üye
eline saglık ya sade 6233 için o kadar site aradım bundan iyisini bulamadım özellikle benim istedigim gibi tam ekran

baha396

Üye
ELLERİNE SAĞLIK MÜKEMMELSİN TEŞEKKÜRLERRRR :oke:

hk23

hk23

Üye
Bana Pokemon Crystal Oyununu Bulabilirmisin?
Aradığım Halde Bulamadım,bulduklarım Da Bozuk çıktı Denersen Iyi Olur
Oyunlarını çok Beğendim çok Emek Harcamışşın Belli Oluyor

f13579

Üye
Jad oyunların var mı?

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Bana Pokemon Crystal Oyununu Bulabilirmisin?
Aradığım Halde Bulamadım,bulduklarım Da Bozuk çıktı Denersen Iyi Olur
Oyunlarını çok Beğendim çok Emek Harcamışşın Belli Oluyor

Öncelikle teşekkürler. Pokemon Gold oyununa çok rastladım da Crystal oyununun Sony-Ericksson versiyonunu gördüm sadece. Bir de galiba symbian versiyonu vardı ama 6300 symbian çalıştırmaz. Eriksson versiyonunu da sanırım denediniz. Eğer 6300'da çalışan bir versiyonunu görürsem eklerim.

Jad oyunların var mı?

Jad oyun değil, jar oyunların ek dosyası. Bazı telefonlarda Jad olmayınca oyun yüklenmiyor. Sanırım sizin Samsung telefonunuz için de geçerli bu. Oyunların jad dosyalarını oluşturmak için Jad Maker programını kullanabilirsiniz. Her oyun için Jad dosyasını bu programla oluşturun ve sonra hepsini telefona atıp oyununuzu yükleyin. Jad Maker çok basit bir programdır. Kullanımı çok kolay. Google'da ararsanız kullanımı ile bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Turbo JetSki 3D
Gameloft'un

Gameloft'un bu oyunu da gerçekten çok güzel olmuş. Hem grafikleri iyi hem de oyun güzel. Bayram boyunca yokum, bayramdan sonra oyunlara devam edeceğiz. Herkese,
yüce Allah'tan mutlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim.

LİNK :

Bayramdan sonra görüşmek dileğiyle...

sfaa

Üye
mukemmellllllllllllllll