6233 ve 240x320 Ekranlı Telefonlar Dev Oyun Arşivim

Sponsorlu Bağlantılar

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca istediğiniz oyunlar varsa bulabilirim arkadaşlar. Tabi başlığa bağlı kalmak şartıyla.

erol38

Üye
saolasın z z z kardeş

birmaviyildiz

Üye
teşekküler

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
İşte Juiced isimli muhteşem araba yarışının 2D versiyonu, 3D olanı daha önce vermiştik. Şimdi siz bana 3D varken bunu kim oynar diyebilirsiniz ama 3D'yi kaldırmayan telefonlar bununla idare edebilir. Hem arşiv arşivdir. :)

Juiced 2D

Link :

Shed_G

Üye
Guzel bi paylasım olmus.Emegine saglık.

ayhan_19

Üye
çok saolun 1 aydır oyun arıyodum ama 6233 için böyle kaliteli oyunlar yoktu abi çok tşkler çok güzel olmuş

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
FLASH FLASH FLASH!!!

NBA LIVE 08 ÇOK YAKINDA
BU KONUDA!

Li(SELiM)

Üye
müthiş ötesi oyunlar.tşk.

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
PEDROSA GP 2D

3D versiyonunu daha önce verdiğim harika moto GP oyunun 2D versiyonu. Ancak indirip oynadığınızda en iyi 2D oyun diyeceksiniz. :)

LİNK :

onur-91-

Üye
yaaa bn nie indiremiyorum birisi anlarabilirmi ince ayrıntısına kadar
:(

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
1. Şimdi arkadaşım linke tıkla
2. Açılan sayfada Free tuşuna bas
3. Sayfanın ortasında bir geri sayım başlayacak 1-2 dk kadar
4. Bu sürenin bitiminde aynı yerde 4 harf veya rakam çıkacak o harfleri yanındaki kutucuğa gir ve yanındaki tuşa tıkla. İndirme işlemi başlayacaktır.

Not : Günlük 10 mb indirmeyi geçerseniz, yeniden dosya indirebilmek için modemi kapatıp birkaç saniye bekleyin, daha sonra modemi tekrar açın. Linke tekrar tıklatıp yukarıdaki işlemleri yapın. Yine anlamadıysanız google'da rapidden indirme yazın ve RapidShare.com sitesinden indirmeyi öğrenin.

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
BOMBA DA BOMBA BOMBA!!!

TOMB RAIDER 3D ve SADECE SİZİN İÇİN!

6233'te test edilmiştir. Bu oyunu başka yerde bulamazsınız!

LİNK :

*:*:*:*SÜRECEK*:*:*:*

berenbaba

Üye
kardeş senin Allahına kurban :):oke::sn::coold::pro::box:kop::megafon::sopa::sukur::sukur::sukur::sukur::sukur: allahına kurbannnnnnnnnnnn

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
İşte Yine Süper Oyunlar

İsimlerini veremeyeceğim oyunların ama birkaçınınkini vereyim. Artık biliyorsunuz, benim eklediğim her oyunu düşünmeden indirin. Bu kez de içinde Mortal Kombat 3D, Delta Force, XIII 2 gibi çok kaliteli oyunlardan oluşan tam 23 java oyunu upload ettim. Güle güle oynayın. Daha fazla düşünmemeniz için aşağıda birkaç ekran görüntüsü veriyorum. Kararı siz verin ne diyim. :)

LİNK :

:::Eee Süreceeek!::: :D

• Beğen
Tepkiler: meklöğ
uMuT_35_90

uMuT_35_90

Üye
çok teşekürler

LEBRON35

Üye
allah tuttunu altın etsin. bu oyunları 6300 a arıyordum cozunurlukleri olmuyor die ya acmıyordu yada kucuk ekranda gosteriyordu sen koymuşun birde hepsini koymuşun :D emegine sağlık klavye & mouse'n dert gormesin

grafteam

Üye
teşekkürler kardeş

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
walla ellerin dert görmesin nerden buluyon bu kadar oyunu sen yaw bide moderatörlerden bu konuyu üst konu yapmalarını istiyorum çok güzel bi arşiv

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
URBAN ATTACK 3D

1 mb boyutunda çok güzel bir oyun daha sizlerle! Oyunları beğendiğiniz için teşekkürler. Konuyu takip ederseniz, ayrıca diğer oyunlar da eklenecektir. Buraya eklemediğim 100'lerce oyun var ama ben en kalitelilerini ekliyorum. Eğer bulamadığınız bir oyun varsa yazın hemen bulayım. İşte Urban Attack!

LİNK :

isoknight

Üye
ellerine sağlık çok güzel olmus cidden takdire deger