6230i pc suite sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
6230i pc suite sorunu
Herhese merhaba.Burdan 6230i kullananlara ve işin uzmanlarına iki soru sormak istiyorum.

1.Soru:Ben 6230i ile birlikte pc ye bağlantı için bluetooth dongle almıştım.
Paketin içinden hazır cdsi programı falan da çıktı.yükledim çalışıyor.fakat ben oyun,uygulama da yüklemek istiyorum.Forumdan okuduğum kadarıyla sadece pc suite ile oyun yükleniyomuş.Pc suite'i yükledim bluetooth'u seçiyorum fakat bluetooth'u tanımıyor.nasıl tanıtabilirim?

2.Soru:Benim telefondaki video dosyaları hafıza kartında.Aynı dosyayı 2,3 defa ard arda açınca telefon kilitleniyor.telefonun hafızasına taşıyorum birşey olmuyor.Hafıza kartını formatladım.Yine videoları oraya taşıdım yine kilitliyor.Acaba 6230i olan arkadaşlarda da bu sorunları yapıyormu?
herkese şimdiden teşekkür ederim.

tcebeci

Üye
Arkadaşım XP mi kullanıyorsun , birde telefonun yazılımı ne?

zoom

Üye
bende merak ettim şimdi şu 2. soruyu kullananlar bir cevaplayabilirlrer mi ?

esonmez357

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım XP mi kullanıyorsun , birde telefonun yazılımı ne?
xp kullanıyorum Bluesolei mıydı neydi programda.Neyse ya gerek kalmadı .Usb data kablosu aldım ama 2.soruya hala cevap arıyorum.

OrodrethElanessé

OrodrethElanessé

Üye
aynı sorun bende war kardeş bluesoleil modeli bluetoothun pc de xp ve telefon versiyonu 03.40 modeli 6230i :help: :help: :help:

meteor28

Üye
1. Sorunun Cevabı=Aynı sorun bendede vardı.Telefonun içinden çıkan PC suit programı telefonumu algılamıyordu.(Sanırım PC Suit 6)..
internetten PC Suit 6.6 (son versiyon) yükleyip kuracaksın.Büyük ihtimalle sorunun çözülecek.
2. Sorunun Cevabı=Evet peşpeşe video oynatınca telefon kilitleniyor.Yani bu sorun senin telefonda değil.Bi yerde okuduğuma göre telefonun versiyonu ile ilgiliymiş.

meteor28

Üye
1. Sorunun Cevabı=Aynı sorun bendede vardı.Benim bluetooth'da Bluesoleil.Telefonun içinden çıkan PC suit programı telefonumu algılamıyordu.(Sanırım PC Suit 6)..
internetten PC Suit 6.6 (son versiyon) yükleyip kuracaksın.Büyük ihtimalle sorunun çözülecek. ;;)
2. Sorunun Cevabı=Evet peşpeşe video oynatınca telefon kilitleniyor.Yani bu sorun senin telefonda değil.Bi yerde okuduğuma göre telefonun versiyonu ile ilgiliymiş. 8) ;;) ;;)

prest

Üye
arkadaşlar benim sorunum daha önce (6230) telefonumu nokia pc suite ile çok iyi bir şekilde kullanıyordum fakat şu an telefonu pc görmüyor bir hata oluştu diye uyarı veriyor tekrar kurup denedim herşeyi ama nafile yardım pls

bassavci

bassavci

Üye
bluesoleil beş para etmez . bilgisayrın telefonu gormesi bir yılımı aldı. bu seferde baglatı belli sure sonra kopuyor yani isime yaramıyor. yazık para kolay kazanılmıyor. düzgün yapın bu cihazları kardeşim. başka model alacagım. bu seferde sorun cıkmasından korkuyorum.
Bir yılanın deliginden iki defa sokulmak mü'mine yakışmaz. 'hadisi şerif'

orl83

Üye
2. sorunu yanıtlıyım kardes!!
hafıza kartını okumakta problemi war bu telefonun
hafıza kartından bi dosyayı zil sesi yaptıgın zaman da
cagrı geldiğinde bazen zil sesini duyamıosun
telefon hafıza kartınından acamıo hele bide doluysa kartın
ama video olayını denemedim..yani hiç gelmedi başıma öyle bişey

braque

Üye
bende pc suite 6.81 var bendede telefon tanınamadı diyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim (telefonum 6230i bendede o bluesoil denen program var)

braque

Üye
dostum saol ama bu verdiğin program kurulmuyor hata veriyor ne yapmalıyım

Ozan

Ozan

Admin
Ne hatası alıyorsunuz tam olarak ve kurulum esnasında mı sonrasında mı ?

braque

Üye
kurulum esnasında oluyor

braque

Üye
bluesoil denilen programı sildim tekrar pc suite 6.81 kurdum şimdide böyle bişey cıktı ya kafayı yiyecem Allah rızası için yardım edin

ARDAALP

Üye
Bak Kardeş Kablolu Bağlantiyi Sec Veri Depolama Modundan Da Cik Ben Msn Programi Attim

braque

Üye
kablolu baglantıyı seceyimde veri depolama modundan nasıl cıkacam
kablolu baglantıyı sec dedigin üc secenek cıkıyo ordan mı secim?

zombi412950

Üye
teşekkür

burakbb

Üye
telefon versiyonu için *#0000# yaparsanız gozukur umarım yardımcı olur.

Üst Alt