6230i pc suite sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

selamberat

Üye
arkadaslar ben de sorun yasiorum telefonumun markasi 6230i ama muzik veya resim atiyorum ama video atiyorum tanimiyor ne yapmam lazim ?? şimdiden tesekkur

muhammet2272

Üye
Benzer bir sorun daha var yardımcı olan olursa çok sevinirim. 7610 modeli ile pc süite programı kullanarak telefon üzerinden bilgisayardan internete girdim. Ilk seferinde sorun yoktu ikinci kez bağlanmadim. Bütün menüler çalışıyor mesajlar rehber hafıza herşey sağlam internete girmiyor hiç girmese tamam ama bir kez girdim tekrar olmadı. Help me pleaseee

burakisb

burakisb

Üye
1.soru: arkadasım zaten pc suite nin amacı uygulama vs. usb kabloyla tele atmak yani bluetooth işe yaramaz.diğer resim müzik video vb. şeyleri bluetooth ile atabilirsin pc suite e gerek kalmaz.6230i lerde pc suite nin en büyük yararı uygulamaları tele yüklemektir baska da bi işe yaramaz pek.
2 soru:bu videonun boyutu ve formatıyla ilgili bi sorun.mesela 3gp formatında olan bi videoyu açarken kascağını sanmıyorum.videoların mp4 formatında ve mb si büyükse kasar reset atar hatta benim başıma geldi tele yeniden sistem yükletmek zorunda kaldım.

umarım sana ve diğer arkadaslara yardımcı olmuşumdur:oke:

http://www.maxicep.com/s40-ve-java-...nda-yardim-edebilirim-229641.html#post1445017

Üst Alt