603 alacam bakarmisiniz!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
603 alacam bakarmisiniz!!!
Arkadaslar 603 almak isteyorum. Ama bazi sorularim var!!!
1.Bazi sitelerde 603 kendi hafizasi 2gb(360mg kullanaca ayrilan) yaziyor... Simdi 2gb mi yoksa 360mi??
2.Bu paraya degermi???
3.Ne gibi sorunlari var??

backwater

backwater

Üye
üç hafıza bulunur biri telefon hafızası 360 mb, diğeri depo hafızası 2gb veya daha fazla ve hafıza kartı, 550 tl ye alabileceğin en iyi telefonlardan bitanesi diyebilirim

tufless

tufless

Üye
Arkadaşımın dediği gibi 360 mb telefon 2 gb depo hafızası mevcut. Ben bir 603 kullanıcsı olarak tavsiye ederim. Ben bi sorun yaşamadım. Sürekli elinden telefon düşmüyosa 1 gün gidiyor şarzı. 550 600 tl ye alabiliceğin en iyi telefonlardan bi tanesi. Tek şeyi kamerada flash yok bu senn işin sorun teşkil etmiyosa al bnce. Benm flash takıntım olmadığı için aldım ve memnunum. Tabi burdaki daha bilgili abilerimin önerilerini dediklerinide dikkate al. Her konuda yardımcı olucaklardır. Şunuda söylemeden geçemicem bu paraya değermi demişin diğer telefonlara bakınca gerçekten değer. özellikleride gayet tatmin edici bence. Tabi karar senin

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar ucun tesekkur ederim
telefonun 360mg veya 2 gb depo hafızasıni ne gibi kullanabilirim??
2 hafizasinada Mp3, uygulama vs... yukleme imkanim varmi??
Kamerada flas olmamasi benin ucun sorun diyl. Bide fp2 sorunlu yayinlanmis bu nasil olacak??
Ve sizce eger teli aldigim gun fp2 yukleyinmi veya ilk tele hack yaparak sonra guncellesemmi!!
:hmmm

dejavu178

dejavu178

Üye
360mb'lik kısım sistem dosyalarıyla dolu olduğu için oraya bir şey yüklememen daha sağlıklı. Fp2'de şuan herhangi bir sorun yok bazı özellikler eklenmiş kameraya, müzik çalara falan.

ismailata000

Üye
daha önce galaksy sl kullanıyordum bazı nedenlerden dolayı sattom n 603 aldım 20 gün falan oldu fiyatına göre güzel bir telefon 8gb hafıza kartı taktım çok iyi şekilde verim aldım. Tek eksiği flaşı olmaması bunun dışında oldukça iyi

MaxipmaN

Üye
neden ace plus bakmıyorsun :)

PixelWolf

Üye
700 alabilirsin flaşlı hem ama ekran küçük diyorlar :hih: ben 700 alacağım 603 alacaktım ama flaş??

Kingmortall

Kingmortall

Üye
çok güzel telefon o fiyata alabileceğin en iyi telefon kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlarında dediği gibi 2 versiyonu bulunur arkadaşlarım kullanıyor hiç bi sorun çıkarmadı diyorlar

coolasker54

coolasker54

Üye
Ben 603'ü 5 gün önce aldım. Ve tavsiye ediyorum millete (: gerçekten güzel telefon(benim munzurluklarım dışında).

hafıza kartı için yüksek bişi takma kasar felan didiler 16 gb kart var class 4. valla telefon hala canavar tık demiyor 32 lik almayı düşünüyom (:

zorbey42

Üye
istersen n8 ede bakabilirsin

- - - Eklendi - - -

bende var satılık ikinci el tek fiyat pazarlıksız 550

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Benım arkadasta var gayet seri stabil telefon bence almaya değebilir ilk sayfada yazdıkları gibi 3 çeşit hafıza mevcut.1 telefon 2 depo 3 hafıza kart..Yeterlı bılgı edınemedıysen nokia sitesindeki yazıların hepsını oku ben 701 alırken okumustum tekrar tekrar :)

- - - Eklendi - - -

Fp2 konusunada cevpa vereyım bence yükle ben hep güncel sürüm tarafındayım yani nek adar güncelse bana daha iyi geliyor daha seri ve yenilikler oluyor..

zorbey42

Üye
n8 verelim arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt