600TL ye kadar öneri var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
600TL ye kadar öneri var mı?
3 gün önce maxipro5'imi half brick ettim ve dönülmez bir yola soktum. Yani artık çalışma ihtimali %1 falan.. Forumda yardım istedim ama kimse çıkıp olumlu ya da olumsuz bir şey söylemedi, o an umudumu tamamen kestim. :)

Bu yüzden yeni bir cihaz bakıyorum arkadaşlar. Max fiyatım normalde 550 felan fakat 600 düz yapayım yine ona göre tavsiyeler gelsin dedim.. Yani 650 tl ye bile alamam cihaz. Taksitini ben harçlıklarımla ödeyeceğim, o yüzden diyorum. :)

Aklımda ki tek cihaz şuan için Nokia Lumia 520. Telefonu kullanma amacımı soracaksınız tavsiyeler yaparken illaha ki, onuda şöyle açıklayım;

En başta İnternet ve Sosyal Ağlar.
Müzik, ufak çaplı oyunlar ve ufak tefek fotoğraf kareleri.

Başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum arkadaşlar.

mkyb

mkyb

Üye
GM Discovery.

• Beğen
Tepkiler: achambo
achambo

achambo

Üye
general mobile dicovery:oke:ama 649 lira 650 değil:ehe

0MG90

0MG90

Üye
O fiyata en iyi öneri GM Discovery biraz bekle fiyatı iner veya az daha biriktir al :)

achambo

achambo

Üye
maxiplus 5 düzelir garantisi var mı veya telefoncular yapar herhalde

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
kardeş lumia lar bıttı hem artık nokia tamamen mıcrosofta baglı oldu yanı o fiyata ıkıncı el xperia p s3 mını ıphone 4 s2 alabılırsin ya da sıfır ace 2

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadasim az cok ismini duydum bi ara t20 kullaniyodun o fiyata 100 lira altinda alinacak en iyi telefon general mobile discovery'dir.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bı de kardes ogrencıymıssn yerınde olsam vodafone smart mını alırım real racıng 3 u bıle oynatıyor hemde 320 tl

By_Casparov

By_Casparov

Üye
general mobile dicovery tabiki

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
adam 650 olsa alamam demıs sız hala gmd dıyonuz

cemil 14

cemil 14

Üye
GM Discovery. al kardeş nokia falan alayım deme pişman olmayacaksın

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gm discovery iyi güzel fakat beni aşıyo hesaplamalarım tam 550 lirayı zorluyo.. fakat 600e kadar bi şekilde çıkmaya çalışıyorum 2 defa üniversiteye hazırlanıyorum ve dershane felan var.. okul olsa bi şekilde çıkabilirdim 700ün üstüne. Nokia Lumia 520 yi herkes çok övüyodu bi ara, çift çekirdekli falan filan diye.. Asphalt 7 ye kadar sorunsuz oynatıyo ama ücretsiz uygulama olayı yok sanırım wplerde yanılmıyorsam..
maxiplus 5 düzelir garantisi var mı veya telefoncular yapar herhalde

Maxiplus değil usta, maxipro benim cihaz.. Elimden gelen her yolu denedim fakat yapamadım.. Zira telefon bu haldeyken (half brick) dahili hafızaya ulaşmam gerekiyormuş.. Olmadı maalesef.

mnzmnz10

mnzmnz10

Üye
Kardeşim alıyosan android bir telefon al, sybianla windows phonela hiç uğraşma.Demedi deme bak çabuk sıkılırsın.

caglar b

caglar b

Üye
wp alacaksan en azından 820 falan almalısın oda bütçeni aşıyor, ikinci el temiz s2 bulabilirsin

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim alıyosan android bir telefon al, sybianla windows phonela hiç uğraşma.Demedi deme bak çabuk sıkılırsın.

Haklısın aslında fakat önceden wp 7.8 kullanmışlığım var. Yani beni pek bunaltmıyor wp. Hele bide facebook uygulaması benden sonra güncellenmiş, tadından yenmez. :)
wp alacaksan en azından 820 falan almalısın oda bütçeni aşıyor, ikinci el temiz s2 bulabilirsin

Hocam wp'ler android gibi sistemi yormuyor diye biliyorum. 520 benim işimi görmez mi ki? İkinci el almamayı düşünüyorum artık... Sürekli 2 el alıyordum, sıfır telefon kullanmayı özledim. :) taksitle alacağım zaten, s2 alsam bile telefoncudan alıncak; ne kadar güven olur ki...

caglar b

caglar b

Üye
dogru wp androidden stabil ama oyun ve uygulama için 1gb ramli wp telefonlar daha avantajlı. s2 almayı düşünürsen telefoncudan alma ,sahibindende çok temiz telefonlar var

mnzmnz10

mnzmnz10

Üye
Haklısın aslında fakat önceden wp 7.8 kullanmışlığım var. Yani beni pek bunaltmıyor wp. Hele bide facebook uygulaması benden sonra güncellenmiş, tadından yenmez. :)

Hocam wp'ler android gibi sistemi yormuyor diye biliyorum. 520 benim işimi görmez mi ki? İkinci el almamayı düşünüyorum artık... Sürekli 2 el alıyordum, sıfır telefon kullanmayı özledim. :) taksitle alacağım zaten, s2 alsam bile telefoncudan alıncak; ne kadar güven olur ki...

Sen bilirsin, xperialara bi bak derim.U,p,l,s,sp,ion bir sürü seçeneği var.Uygun bişey bulacağına eminim.Ben ion kullanıyorum aşırı derecede memnunum.Sony, ericssonu kaldırdığından beri iyi işler yapıyor Xperia z olsun, z1 olsun.Bişey kaybetmessin bi bak derim.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
dogru wp androidden stabil ama oyun ve uygulama için 1gb ramli wp telefonlar daha avantajlı. s2 almayı düşünürsen telefoncudan alma ,sahibindende çok temiz telefonlar var

onlara da güvenemiyorum işte ya.. ben güvensem bile babam'ın kartından çektireceğim için o sorun yapar bana. O yüzden teknosa, mediamarkt, electro world, vatan computer gibi yerler lazım..

BaranASYA

BaranASYA

Üye
General Mobile Discovery kesinlikle..