600 ytl için asker arkadaşını öldürdü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
600 ytl için asker arkadaşını öldürdü
Bursa'da bir şahıs, 600 YTL alacağını isteyen asker arkadaşını bıçakla öldürdü.

Olay, Hamitler Mahallesi'nde bir evde meydana geldi. Evine yeni taşınan Mehmet Kaya (48), elektrik tesisatını asker arkadaşı Sedat Erman'a yaptırdı. Ancak 600 YTL borcunu ödemedi. Dün akşam saatlerinde Mehmet Kaya'nın Hamitler Mahallesi'ndeki evine gelen Sedat Erman (48), 600 YTL alacağını istedi. Bunun üzerine çıkan kavgada Kaya, Erman'ı dokuz yerinden bıçakladı.
Cinayet sonrası yakalanan üç çocuk babası Mehmet Kaya, "Sedat ile çok iyi anlaşıyorduk. Evimin elektrik tesisatlarını ona yaptırdım. Bu ayın sonunda 600 YTL ödeme yapacaktım. Dün akşam gelip parayı istedi. Veremeyeceğimi söyleyince ısrar etti. Tartıştık. Belindeki bıçağı çıkarıp bana saldırdı. Ben de bıçağı alıp ona sapladım. Ölmemek için elimi kana buladım" dedi.
Kaya, "kasten adam öldürmek" suçundan adliyeye çıkarılacak.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kalitesiz herif...Yazıklar olsun:@

Pure Life

Pure Life

Üye
yazık yazık başka birsey demeye dilim varmıyor

c3r3n

c3r3n

Üye
isteyerek veya istemeyerek sonuçta ortada bi ölüm var..yazık olmuş..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Çok Yazık.. Herşey Bir AnLık..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
DiaBLoS™;980544' Alıntı:
Kalitesiz herif...Yazıklar olsun:@

Kalitesiz herif mi? :D
TSE uzmanı forumdaşım benim! Sen ne de güzel hakaret ediyorsun öyle!.. :kop:

mservank

mservank

Üye
Kalitesiz herif mi? :D
TSE uzmanı forumdaşım benim! Sen ne de güzel hakaret ediyorsun öyle!.. :kop:
:kop: Iso 9001 belgesi CE belgesi :P:

eğer dedikleri doğruysa adamı yargılamamk gerekir adam canını kurtarmaya çalışmış

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop: Iso 9001 belgesi CE belgesi :P:

eğer dedikleri doğruysa adamı yargılamamk gerekir adam canını kurtarmaya çalışmış

Çok bilmişlik yapmak istemem, affınıza sığınarak minik bir bilgi vereyim : Sonuçta her ne sebepten olursa olsun bir kimseyi siz öldürdüyseniz kasten adam öldürmeden yargılanırsınız, davada beraatinizi istersiniz sebep olarak da nefsi müdafa (ben öleceğime o gebersin!) yı gösterirsiniz...

ŞeKeRJojuk

Üye
Beyler bu gazetecıler gercekten cok yalancı kısıler olen kısı benım enıstem oluyor anlatılan gıbı degıl enıstemın 1,5 senedır bu adamdan alcagı vardı vermıyordu ve pazar gunu cebınden arayıp gel paranı vereyım demıs ve enıstemde gıtmıstır sonra adam damadıyla bırlıkte enıstemın uzerıne saldırmıstır aslı budur enıstem bıcak cekseydı o adam elınden aldıgında 9 yerınden bıcaklayabılırmıydı bu planlı yapılmıs bır harekettır sımdı tutusunca ıfadesınde bole seyler uydurmustur ama turk hukuku gerekenı yapacaktır bızde ıfademızı verdık turk hukukunun sonuna kadar destekcısıyız

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Beyler bu gazetecıler gercekten cok yalancı kısıler olen kısı benım enıstem oluyor anlatılan gıbı degıl enıstemın 1,5 senedır bu adamdan alcagı vardı vermıyordu ve pazar gunu cebınden arayıp gel paranı vereyım demıs ve enıstemde gıtmıstır sonra adam damadıyla bırlıkte enıstemın uzerıne saldırmıstır aslı budur enıstem bıcak cekseydı o adam elınden aldıgında 9 yerınden bıcaklayabılırmıydı bu planlı yapılmıs bır harekettır sımdı tutusunca ıfadesınde bole seyler uydurmustur ama turk hukuku gerekenı yapacaktır bızde ıfademızı verdık turk hukukunun sonuna kadar destekcısıyız

Söylediklerinizin doğruluğuna elbette ki güvenmiyorum, neticede internet ortamındayız!..

Fakat eğer doğruysa -ki muhtemel- sizin de dediğiniz gibi Türk Hukuku gerekeni yapacaktır içiniz rahat olsun!

Gazetecilere gelince (aramızda gazeteci olan varsa lütfen alınmasın ama); ceza hukuku hocam Ahmet Gökçen'in bir sözü vardı aynen aktarıyorum : Gazeteciler sadece Allah birdir derse inanırım!

Ne yazık ki günümüzde mesleklerinin amacı gerçekleri yansıtmak değil, potansiyel olarak en popüler olabilecek olanı "yazmak" olmuş durumda!.. Zaten mesleki jargonlarında "gerçek", maddi gerçeği karşılamaz! Görünen gerçektir! Bu da, "yazdığımız aslında gerçeğin tam aksi olabilir"in kibarca ifadesinden başkaca bir söylem değildir...

keremerson

keremerson

Üye
Söylediklerinizin doğruluğuna elbette ki güvenmiyorum, neticede internet ortamındayız!..

Fakat eğer doğruysa -ki muhtemel- sizin de dediğiniz gibi Türk Hukuku gerekeni yapacaktır içiniz rahat olsun!

Gazetecilere gelince (aramızda gazeteci olan varsa lütfen alınmasın ama); ceza hukuku hocam Ahmet Gökçen'in bir sözü vardı aynen aktarıyorum : Gazeteciler sadece Allah birdir derse inanırım!

Ne yazık ki günümüzde mesleklerinin amacı gerçekleri yansıtmak değil, potansiyel olarak en popüler olabilecek olanı "yazmak" olmuş durumda!.. Zaten mesleki jargonlarında "gerçek", maddi gerçeği karşılamaz! Görünen gerçektir! Bu da, "yazdığımız aslında gerçeğin tam aksi olabilir"in kibarca ifadesinden başkaca bir söylem değildir...

praetor282; çok doğru ve güzel şeyler yazıyosun dikkatimi çekti :)
Bu alıntı yaptığım mesajınada sonuna kadar katılıyorum :);)

sametugba

sametugba

Üye
şeref kalmamış insanlarda...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
başın sağolsun kardeşim...inşallah adalet yerini bulur

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
kendını kurtarmak ıcınde 9 yerındenmı bıcaklanır yaaa sapla bı tane bacagına yeter

qurbuz

qurbuz

Üye
600 ytl için değer mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt