Öneri 600 TL'ye kadar TELEFON TAVSİYESİ

Sponsorlu Bağlantılar

emrhnskll

Üye
    Konu Sahibi
600 TL'ye kadar TELEFON TAVSİYESİ
Bu fiyata orta düzey kameralı 4 veya 8 gb bir telefon arıyorum.Android veya WP olsun.Çok olmasa da biraz oyun oynarım rami 1 GB olursa iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum

ÖNERLİERİNİZ NELERDİR ANDROİD VEYA WP

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
gm disco başka ne olcak:ehe

• Beğen
Tepkiler: emrhnskll
0MG90

0MG90

Üye
Evet herkes gelsin ve Moto G yazsın hadi

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez, MaxipmaN ve emrhnskll
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kuşkusuz Motorola Moto G.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Moto G

emrhnskll

Üye
    Konu Sahibi
Motorola yı düşünüceğim bi saolun.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
moto g kullanıyorum gta vice city ve gta 3 en yüksek ayarlarda oynatıyor ama san andreas desteklemediği için oyun en düşük ayarlarda oynanmıyor real racing 3 ve gt racing 3 gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynatıyorum en güncel android sürümü var telefonu o kadar zorladığım halde takılıp,donup trip atmadı bana :D eve gelince artık bilgisayar yerine telefonu kullanıyorum ama ekranının altındaki boşluk biraz fazla kalınlığı falan yok ama ben alırken xperia sp ile moto g arasında kalmıştım moto g den memnunum ama arayüz ve tasarım olarak xperia sp çok hoşuma gitmişti ama neyse.. discovery alma aklıma şimdilik başka bir şey gelmiyor (okuduğunuz için bana teşekkür edin yazmasaydım okuyamazdınız :cool )

Sormak istediğin birşey olursa zevkle cevaplarım :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Evet herkes gelsin ve Moto G yazsın hadi

Moto g :haha:

(ne yazalım 3310 mu:sahan2: )

0MG90

0MG90

Üye
moto g kullanıyorum gta vice city ve gta 3 en yüksek ayarlarda oynatıyor ama san andreas desteklemediği için oyun en düşük ayarlarda oynanmıyor real racing 3 ve gt racing 3 gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynatıyorum en güncel android sürümü var telefonu o kadar zorladığım halde takılıp,donup trip atmadı bana :D eve gelince artık bilgisayar yerine telefonu kullanıyorum ama ekranının altındaki boşluk biraz fazla kalınlığı falan yok ama ben alırken xperia sp ile moto g arasında kalmıştım moto g den memnunum ama arayüz ve tasarım olarak xperia sp çok hoşuma gitmişti ama neyse.. discovery alma aklıma şimdilik başka bir şey gelmiyor (okuduğunuz için bana teşekkür edin yazmasaydım okuyamazdınız :cool )

Sormak istediğin birşey olursa zevkle cevaplarım :)

Moto g :haha:

(ne yazalım 3310 mu:sahan2: )
Klasik cevap oldu artık :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
Otroligt

Otroligt

Üye
Moto G. Tamam vurmayın :(

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Klasik cevap oldu artık :D

aynen ama telefon fiyatını hakediyor da ben olsam şimdi telefon almam moto g 2 çıakcakmış 2-3 ay bekle tabi bekleyebilirsen al daha iyisini kullan demi :D

0MG90

0MG90

Üye
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bende z3 compactı bekliyorum:)

ben konu açınca 2-3 sene bekle z1 al diye dalga geçmiştin sanırım benle şimdi bende senle dalga geçsem olurmu al gitsin bir z1 mi z2 mi compact işte kullan sonra temiz şekilde 2.el olarak sat sonra z3 compact falan alırsın

0MG90

0MG90

Üye
ben konu açınca 2-3 sene bekle z1 al diye dalga geçmiştin sanırım benle şimdi benle senle dalga geçsem olurmu al gitsin bir z1 mi z2 mi compact işte kullan sonra temiz şekilde 2.el olarak sat sonra z3 compact falan alırsın
çok konu açanlara derim ben onu demekki çok açmışsın:D
Z3 compact şakaydı bu arada :D

0MG90

0MG90

Üye
Tamam konuyu dağıtmayak :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Tamam konuyu dağıtmayak :D

cevap zaten moto g ! ama senin isim niye A süper kahramanmısın la sen :D bu da sana gelsin

konuyu dağıttık ya neyse bir şey olmaz sabah telefon tavsiyesi yapalım şimdi sohbet

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Nokia XL

Moto_G

Üye
Discovery de olur.Moto G de olur.ama bekle discover2 al bence yada yurtdışında tanıdığın varsa moto x

emrhnskll

Üye
    Konu Sahibi
İyi fikir yurtdışından getirtirim hangi ulkede daha iyi fiyata alabilirim.aynımıdır
Discovery de olur.Moto G de olur.ama bekle discover2 al bence yada yurtdışında tanıdığın varsa moto x

Moto_G

Üye
İyi fikir yurtdışından getirtirim hangi ulkede daha iyi fiyata alabilirim.aynımıdır
Caponya felan araştır netten almanyada aynı fiyata geliyor pasaporta kayıt ettirirsen ucuza gelir moto x süper cihaz bak netten

Üst Alt