600 TL'ye kadar cihaz önerisi

• 11 Ekim 2012
  • 1023 Okunma
  • 20 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 600TL lik bir cihaz arıyorum.
    Beklentilerim:
    -Müzik dinnlemek
    -Bol uygulama kullanmak
    -Oyun oynamak
    -Cihazın seri olması(gpu ve cpu bağımlısı değilim)

Lütfen yardımcı olun :)

Yazan: bold_9700
  2. Galaxy w :)

3. Motorola atrix
    1ghz dual core
    1 gb rom
    1 gb ram
    16 gb hdd
    Tegra 2 ekran karti
    Gorilla glass cizilmez cam

4. Hepsi burada ve hizli al da bulabilirsin

5. galaxy w, alcatel ot 995, atrix. fakat atroxin refurbished oldugu soyleniyor zaten fiyati da gosteriyor bi sorun oldugunu.

6. ya aklımda desire c ve motoluxe vardı ama sizce onlar nasıl ?? özellikle motoluxenin ışığı nedense cezbediyor :)

7. Atrix demekten bıktım :zzz:

8. o fiyata android alma bol uygulama demişin ama desteklemez oyun oynamak demişin hd oyunları zor oynarsın yada artix e bak arkadaşların söyledigi gibi motoluxede adreno 200 gpu var 800 mhz tek çekirdek işlemci bişeye yaramaz baştan söyleyim desire c nin ise ekranı çok kötü 320 480 piksel ekran güneş altında bişey göremessin 600 mhz işlemci çok yavaş kalır arm cortex a5 işlemcisi yetersiz

artix çok çok iyi bunlardan ona bak

yazdıklarına göre uygulama istiyosan motorola artix

oyun istiyorsan yine motorola artix çünkü artık hd oyunlar moda desire c ve motolüxe zor açar hd oyun

karar senin ayrıca cpu bağımlısı değilim demişin cpu telefonda en önemli parça bağımlısı değilsen en azından iyi olsun

9. Her yönden atrix yaw tartışmaya gerek yok :oke:

10. Motoluxe ten uzak dur.ana ekranda sayfa degistirirken bile kasiyor.berbat bi telefon.ama atrix,olmazsa galaxy w alabilirsin.ben w kullaniyorum ve memnunum:)

11. Galaxy w hariç arkadaşa katılıyorum fakat atrix in refurbished olduğu sadece bi iddia

12. ya bilemiyorum hem biraz büyük ekran istiyordum atrixte 4" gayet yeterli ama ne biliyim biraz soğuk duruyor telefon bana çünkü aldıktan sonra başım ağrımasın istiyorum şöyle uzun uzun kullanmak gibisinden

13. alcatel ot 995in ekrani da 4 inch. fakat atrixin fiyati ozelliklerine gore cok dusuk. ben olsam almazdim ama sizi bilemem.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

14. 4.3inch diye biliyorum ben

15. ya biraz araştırma yaptım ürün hakkında refurbished söylentileri var şu an ikilemde kaldım

16. Sadece iddia bu iddia nın nedeni de bu kadar ucuz olması :d:

17. Haklisin unutmusum 0.3unu ;) :oke:

18. yani ne dersiniz almalı mıyım ?

19. hangisini?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 18:14