600 TL'ye kadar cihaz önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bold_9700

bold_9700

Üye
    Konu Sahibi
600 TL'ye kadar cihaz önerisi
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 600TL lik bir cihaz arıyorum.
Beklentilerim:
-Müzik dinnlemek
-Bol uygulama kullanmak
-Oyun oynamak
-Cihazın seri olması(gpu ve cpu bağımlısı değilim)

Lütfen yardımcı olun :)

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Galaxy w :)

esmeerr

esmeerr

Üye
Motorola atrix
1ghz dual core
1 gb rom
1 gb ram
16 gb hdd
Tegra 2 ekran karti
Gorilla glass cizilmez cam

esmeerr

esmeerr

Üye
Hepsi burada ve hizli al da bulabilirsin

-Emre

-Emre

Üye
galaxy w, alcatel ot 995, atrix. fakat atroxin refurbished oldugu soyleniyor zaten fiyati da gosteriyor bi sorun oldugunu.

bold_9700

bold_9700

Üye
    Konu Sahibi
ya aklımda desire c ve motoluxe vardı ama sizce onlar nasıl ?? özellikle motoluxenin ışığı nedense cezbediyor :)

cukuleaks

Üye
Atrix demekten bıktım :zzz:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
o fiyata android alma bol uygulama demişin ama desteklemez oyun oynamak demişin hd oyunları zor oynarsın yada artix e bak arkadaşların söyledigi gibi motoluxede adreno 200 gpu var 800 mhz tek çekirdek işlemci bişeye yaramaz baştan söyleyim desire c nin ise ekranı çok kötü 320 480 piksel ekran güneş altında bişey göremessin 600 mhz işlemci çok yavaş kalır arm cortex a5 işlemcisi yetersiz

artix çok çok iyi bunlardan ona bak

yazdıklarına göre uygulama istiyosan motorola artix

oyun istiyorsan yine motorola artix çünkü artık hd oyunlar moda desire c ve motolüxe zor açar hd oyun

karar senin ayrıca cpu bağımlısı değilim demişin cpu telefonda en önemli parça bağımlısı değilsen en azından iyi olsun

cukuleaks

Üye
Her yönden atrix yaw tartışmaya gerek yok :oke:

Kerim.

Kerim.

Üye
ya aklımda desire c ve motoluxe vardı ama sizce onlar nasıl ?? özellikle motoluxenin ışığı nedense cezbediyor :)

Motoluxe ten uzak dur.ana ekranda sayfa degistirirken bile kasiyor.berbat bi telefon.ama atrix,olmazsa galaxy w alabilirsin.ben w kullaniyorum ve memnunum:)

alaStar

alaStar

Üye
galaxy w, alcatel ot 995, atrix. fakat atroxin refurbished oldugu soyleniyor zaten fiyati da gosteriyor bi sorun oldugunu.

Galaxy w hariç arkadaşa katılıyorum fakat atrix in refurbished olduğu sadece bi iddia

bold_9700

bold_9700

Üye
    Konu Sahibi
ya bilemiyorum hem biraz büyük ekran istiyordum atrixte 4" gayet yeterli ama ne biliyim biraz soğuk duruyor telefon bana çünkü aldıktan sonra başım ağrımasın istiyorum şöyle uzun uzun kullanmak gibisinden

-Emre

-Emre

Üye
alcatel ot 995in ekrani da 4 inch. fakat atrixin fiyati ozelliklerine gore cok dusuk. ben olsam almazdim ama sizi bilemem.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Kerim.

Kerim.

Üye
bold_9700

bold_9700

Üye
    Konu Sahibi
ya biraz araştırma yaptım ürün hakkında refurbished söylentileri var şu an ikilemde kaldım

bold_9700

bold_9700

Üye
    Konu Sahibi
yani ne dersiniz almalı mıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt