600 - 700 liraya iyi bir android önerisi

• 2 Nisan 2013
  • 1024 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu fiyata arkadaş galaxy s plus al dedi ben de sırf subway surf oyunu ve int. hızlı gezinme için arıyorum açıkcası

Yazan: malicangs95
  2. kardeş ben onu bunu bilmem tek söyleyecegim şey garantili olsun bende eski telefoncuyum spot vs. her türlü telefonu bilirim ama spot "yurt dışı " olanlardan alma derim bu sözümü dinle :) "çin" malı olanlardan bahsetmiyorum spot veya toplama konusunda samsung başı çekiyor samsung düşmanı veya nokiacı değilim :) sürekli telefon değiştirmeyen ve sağlam olmasını istiyorsan htc ve sony alabilirsin telefon tamircisi ve satıcısıyım aynı özelliklerde bir samsung ve htc olsun 2 telefon da orjinal olsun htc biraz daha pahalı olur ama htc ve sony sağlam ve güzel telefon yapıyor

3. Ace 2

- - - Eklendi - - -

Ace 2

4. ya ben zaten teknosa dan felan orijinal alacagim da sen samsung alma mi diyorsun htc daha mi iyi o fiyata önerebilecegin bi sony felan var mi

5. Sonyler daha iyi olabilir ama sar değerleri yüksek

- - - Eklendi - - -

Sonyler daha iyi olabilir ama sar değerleri yüksek

- - - Eklendi - - -

Sonyler daha iyi olabilir ama sar değerleri yüksek

6. ace 2

7. sar değeri ne bilmiyorum . aciklarsaniz sevinirim
    ace 2 ace plus tan iyi mi ki

8. Bencede Ace2 ve sar değeri radyasyon değeri gibi bişey ortalama sınır 1 olması gerekiyor en fazla

9. Sar değeri telefonun ne kadar radyasyon yaydığını gösterır ve ace 2 her türlü daha iyi 800 mhz cift cekirdek islemci ve yanlış hatırlamıyorsam 768mb ram var

- - - Eklendi - - -

Sar değeri telefonun ne kadar radyasyon yaydığını gösterır ve ace 2 her türlü daha iyi 800 mhz cift cekirdek islemci ve yanlış hatırlamıyorsam 768mb ram var

10. Wonderda olabilir, ama ace 2 ust duzey

11. s3 mini 0 i bulamam di mi bu fiyata bir de plus 1.4 ghz degil mi ?

12. Ace plus 1ghz tek çekirdek ace2 daha iyi ama biraz daha para ekleyip s3 minide alabilirsin

13. hm tamam tesekrler

14. ace 2 almanı tavsiye ederim :good:

15. beyler ace 2 demiştiniz de baktım daha yeni galaxy plus 1.4 ghz 8gb hafıza 700 lira ace 2 4 gb hafıza 800 lira 800 mhz sanki galaxy plus daha iyi gibi

16. ace 2 çift çekirdek :)

17. plus 1.4 ghz tek çekirdek ace 2 800 mhz çift çekirdek fark bu...

18. yani ace 2 daha mi az benim daha seri yani

19. islemci olarak wonder 1.4 ama performans olarak ace2 kadar değil

- - - Eklendi - - -

islemci olarak wonder 1.4 ama performans olarak ace2 kadar değil

20. ace 2 al her yönden daha iyi güncellemede gelir çift çekirdek 1 gb ram daha ne olsun :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:33