5TLye 120TL Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

pegoş

pegoş

Üye
    Konu Sahibi
5TLye 120TL Kampanyası
Sadece 5TL’ye tüm Turkcell’lilerle 1 hafta konuşmak için 120TL!

Turkcell bayilerinden 20TL veya üzeri yükleme talebinde bulunduğunuzda,

sadece 5TL daha ödeyerek 1 hafta boyunca tüm Turkcell’lilerle konuşmada geçerli
120TL kazanabilirsiniz!
Kampanya 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.

• Kampanyaya tüm Hazır Kart aboneler katılabilir.
  • Kampanyadan Turkcell bayilerinde Turkcell POS cihazı üzerinden yapılan 20TL, 30TL, 50TL, 95TL veya 180TL yükleme sırasında 5TL daha ödeme yaparak faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmada herhangi bir limit yoktur; her 20TL veya üzeri yükleme yaptığınızda 5TL ödeme yaparak yararlanabilirsiniz.

Kapsam:
Kazanılan TL 7 gün boyunca ve görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurtiçinde Turkcell’lilerle konuşurken geçerlidir. 7 gün sonunda kullanılmayan hediye TL devretmez, silinir.
Hediye TL bakiyesi veya kullanım süresi bittiğinde mevcut tarifenizle görüşmeye devam edebilirsiniz.

Hediye TL bakiyesi sorgulama:

Kazanılan TL’den kalanı ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi öğrenmek için *123*8# tuşlayabilirsiniz.

Ücretlendirme periyodu:

Kazanılan TL'den 15 saniyede 10 kuruş olmak üzere dakikada 40 kuruş düşer.

Tarife değişikliği:

Tarife değişikliklerinde hediye TL’nizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ödemeli arama & Konferans görüşme:

Kazandığınız TL’yi ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir:

Numara değişikliği ve devirde kazanmış olduğunuz TL’yi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi:

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kazandığım 120TL’yi transfer edebilir miyim?

Hayır.

10TL’ye 1 hafta geçerli 100TL Nar kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?

10TL’ye 1 hafta geçerli 100TL Nar kampanyası daha önceliklidir.

BizBize tarifesinde 100TL Nar kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?

10TL’ye 1 hafta geçerli 100TL Nar kampanyası daha önceliklidir.

Her yöne Nar kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?

Bu kampanyadan kazanılan 120TL daha önceliklidir.

TekNo paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

TekNo paketi daha öncelikli kullanılır.

Günlük Turkcell'lilerle konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Günlük Turkcell'lilerle konuşma kazanılan kampanya önceliklidir.

1’e 5 veren Aylık Nar paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Bu kampanyadan kazanılan 120TL daha önceliklidir.

Görüşme içerisinde kazandığım dakikalarım bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da dakikanız biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Efrasiyab

ilo53

ilo53

Üye
kampanya guzel ama yukleme sartı var :D

eQooo

eQooo

Üye
illa 20 yükle diyoo

ilo53

ilo53