5s'in Fiyatı ne zaman düşer?

• 13 Temmuz 2014
  • 11447 Okunma
  • 27 Cevap

1. Arkadaşlar bildiğimiz üzere yeni telefon çıktığı zaman, bir önceki telefonların fiyatları düşüyor. iPhonedo'nun dediğini şöyle hatırlıyorum: Yeni çıkan iphonelar ABD'de he sabit fiyatla çıkar, bir önceki telefonun fiyatı ise düşer.
    Peki 5s'in fiyatı ne ara düşer? ve ne kadar düşer? Pek takip etmiyorum ben, yıllardır takip eden, şu sırada şöyle olur sonra şu telefon çıkar gibi şeyleri bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İlk defa iphone alıcam, windows phone kullandım, 1 yıl kadar da android kullandım.
    32gb lık almak istiyorum şu an Apple store'da 749 usd. ABD'den getirticem bu arada.

Yazan: nanotex
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2014
  2. altı çıkınca:ehe:aha::kop2::kop:

3. eylül'den sonra düşer ;)

nanotex bunu beğendi.
  4. 6 çıkınca düşer

5. 6, 5s'in fiyatında çıkar. 5s'de düşer.

6. Sanmıyorum çok daha pahalı olur

iPhone ile gönderdi
  7. Diğer modellerin çıkış fiyatına bak

iPad ile gönderdi
  8. 6 çıktıktan uzun bir süre sonra tamamen düşmeye başlar.

Samsung ile gönderdi
  9. Bence I Phone 6 Çıksada Fiyat Aynı Kalır. Zaten Apple Yeni İkinci Mağaza Açacakmış İstanbul'da, O Zaman Düşer Diye Tahmin Ediyorum

Samsung ile gönderdi
  10. çok beklersin

11. 100 -150 iner o seviyede bayağı kalır

12. 6S çıkınca telefonun fiyatı 350 TL civarında düşer.

Samsung ile gönderdi
  13. O kadar vaktim yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. 6S ciktiginda o 1200 falan olur. Sem hic bekleme dusmesini. Iphone almayi dusunen varsa en ust modeli alsin. 5 ile 5s arasinda 50-100$ var ama dunya kadarda fark var

Samsung ile gönderdi
  15. 5 zaten piyasadan kalktı. 5s uygundur bana.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. 6 cikinca da 5s kalkacak

Samsung ile gönderdi
  17. iPhone için bu soru çok saçma olur. 6 çıksa bile taş çatlasa 1800 e düşer buda zaten imkansız gibi birşey.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. O mantıkla düşünme. 5 piyasadan sorunlu olduğu için kalktı. Ama 4s hala piyasada..

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. 4s talep oldugu icin piyasada. Apple storeda en ust modelin bir alt modeli bulunmaz. 5C'leri satmak icin kalkti 5

Samsung ile gönderdi
    nanotex bunu beğendi.
  20. Selam kardeşim, ben şuan amerikadayın ıphone 5s alıcam ama, ıphone 6 nın çıkmasını bekliyorum fiyatı düşer diye. İnşallah eylülün 10 undan önce çıkar. Çünkü türkiyeye dönecem

iPad ile gönderdi
    nanotex bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 00:26