5dk da beklemeden sertifikanı al (2012)

tmcntrl

Üye
    Konu Sahibi
5dk da beklemeden sertifikanı al (2012)
İlk olarak adresine gir.Resimlere bak ve 5dk da sertifikanı al.5800 da denendi.

Şimdi giriş yapın ya da otomatik yönlendirir.Çıkış yapmadan siteye tekrar girin (yani anasayfa) resimdeki yere tıklayın ve ordan sertifika dosyalarını indirin.Daha sonra bu programla sis ve sisx dosyalarınızı sertifikalayın.

Tepkiler: 'Şeref'
kardeş ama gerek kalmadı buna bunlar 1 yıl önceki yöntem.Artık 3 dk da hack yöntemi var

cyngus06

Üye
resimdekileri yaptım..İmei de yazdım ama dosyalar nerde karışık birşey biraz sanki .s

başlık mı yanlış bende mi sorun var [/URL][/IMG]

yalan şeyleri paylaşmaktan ne zevk alırsınız bilmem geceden beri bekliyom ne sertifika var ne bi bk boşu boşuna kaptırdık imei'yi

yav kardeısm ıyı guzel etmıssınde ımeı numarasına gelmıyorkı gırelım o ekran acılmıyor nereye tıklayacaz acılması ıcın

gel sertifika alacağına 5 dk da telefonu hackle

kardeş yapabılsem olmuyor,hack işini çözemıyorum,rom patcher dıyorlar onu yukluyorum hata verıp serfıtıka ıstıor saten amacım serfıtıka derdınden kurtulmak hack le ne ısım olucak,

ben nokia 5228 kullanıyorum,(5230 diyede gecıyor) anlamadığım bir sorun telefonu pc ye bağlamak şartmıdırı yoksa pc den dırek hack lıyormuyuz ? bi yardımcı olabılırmısın bana özelden msj atıp

kyıt olurken en altta ( mnex) yazıyo ya bende o kod çıkmıyo. çince yazılar var. lütfen yardım