5800'ınıza yeni bir klavye![Baidu 2.0.2] Türkçe karakter destekli mini ve qwerty!

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Bizim klavye'nin en altta yapışık başlama işine ne oldu :)

mc.a

mc.a

Üye
Opera'da olduğuna emin misiniz? Şimdi opera ile denedim ve bir sorun olmuyor ancak UC'yi uygun bir zamanda deneyeceğim.

bu sorunu aldiğimda telefona res atiyorum düzeliyor. ara ara yapiyor neyden kaynaklaniyor bilmiyorum

sacitgfb

sacitgfb

Üye
adamsın sen varya adamın dibisn nokia 5228 denedim sorunsuz çalışıyo helal olsun sanaya :tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:

frkndgr

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ustam inşallah güzel geçmiştir :)

Güzeldi güzeldi de çok kolaydı be. Dilciyim ben de, acayip kolaydı normalde Boğaziçi Çeviribilim gidebilecekken, sınavın kolaylığından herkes yüksek yaptı ne olacak bilmiyorum. :off:Her neyse. Hafta içi tekrar aktif olacağım :oke:

adamsın sen varya adamın dibisn nokia 5228 denedim sorunsuz çalışıyo helal olsun sanaya :tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:

Ben teşekkür ederim :alkis

PriveT

PriveT

Üye
Paylasim icin tesekkurler

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
5233 olumsuz sonuc. indirmek istedigimde upload error diyor.

yunus486

yunus486

Üye
güncelleştirme hatası diyor

frkndgr

Üye
    Konu Sahibi
5233 olumsuz sonuc. indirmek istedigimde upload error diyor.

güncelleştirme hatası diyor

Daha önce dayhand input kurdunuz mu? Kurduysanız böyle bir soruna yol açmış olabilir. Kurmuş olmanıza rağmen böyle bir hata ile karşılaşmamanız için bir paket hazırlıyorum. Eğer telefonunuza format atarsanız bu sorun düzelir, o da var tabi.

EDIT:
Yeni dosyanın linki:

Bir de bunla deneyin.

eflani_uğur

Üye
boşa ugraşmayın sertifiga hatası veriyor yinede sagol arkadaşım

yunus486

yunus486

Üye
hazırladığınız paketi denedim ama yine aynı hatayı verdi

frkndgr

Üye
    Konu Sahibi
hazırladığınız paketi denedim ama yine aynı hatayı verdi

Hocam telefon yanımda olsa bir şeyler deneyeceğim de bilemiyorum bir dosya çakışıyor ancak... Bir fikrim yok. Hard format öneririm o çözer büyük ihtimalle. Daha önce başka bir sürümünü yüklemiş ve tam silmemiş olabilirsiniz. Bilemiyorum hard format çözüm.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Furkan kardeş senin hazırladığın skini bi düzenlesene.Klavyenin üstte başlamasının sebebi skin'den kaynaklanıyor.Ona bir el atsan :)

kiralik186

kiralik186

Üye
Gayet güzel oldu sağol

OzzBozz97

Üye
kes kopyala yapıştır tarzı yazılar da türkçe değil mi? önceki klavyemi de türkçe diye indirdim yatayda türkçe harf bile çıkarılamıyordu :D

Headbang95

Üye
abi bi klavye bu kadar mı sorunsuz olur ya :D Ellerine sağlık :)) bundan önce 3-4 tane farklı klavye denedim dayhand input için düzenlenen, sembol tuşuna bastığında ya da parmağınla klavyeyi sola sürüklediğinde özellik desteklenmiyor diyip kapanıyordu.. bunda kusur bulamadım nerdeyse! eline sağlık :) tek sorun büyük/küçük harf yaparken harflerin boyu değişmiyor :D

frkndgr

Üye
    Konu Sahibi
abi bi klavye bu kadar mı sorunsuz olur ya :D Ellerine sağlık :)) bundan önce 3-4 tane farklı klavye denedim dayhand input için düzenlenen, sembol tuşuna bastığında ya da parmağınla klavyeyi sola sürüklediğinde özellik desteklenmiyor diyip kapanıyordu.. bunda kusur bulamadım nerdeyse! eline sağlık :) tek sorun büyük/küçük harf yaparken harflerin boyu değişmiyor :D

Aslında değişiyor. Şöyle ki aslında ilk açılışta açılan klavyenin alfasayısal olması gerekti, ancak alfasayısal hazır olmadığı için orada da qwerty var. Tabi orayı alfasayısal sandığı için program o tarz sorunlar çıkıyor. Yapman gereken tek şey, klavyeyi sağdan sola(soldan sağa da olabilir tam hatırlamıyorum:D) sürüklemek. Ekranın yanından gelen ve görünüşte aynı olan klavyenin harflerinin büyüdüğünü göreceksin :D

OzzBozz97

Üye
mesaj yazarken kime kısmının üstünde çıkan önizleme dikdörtgenini nasıl kapatabiliriz?

Üst Alt