5800'ımın iç ve dış ekranı çatladı değiştirdim ama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
5800'ımın iç ve dış ekranı çatladı değiştirdim ama
Merhabalar yaklaşık 1 hafta önce 5800 ımı yere düşürdüm iç ve dış ekranı sol alttan çatladı dokunmatiğinde problem olmasaydı kullanabilrdim fakat dokunmatiği çalışmıyorud bu yüzden ikisinide 130 tl ye orjinaliyle değiştirdim fkat adamlar telefonuma ayna gibi ekran takmışlar gün ışığında zor görüyorum güneşte hiç göremiyorum sizce ne yapmalıyım ben bi yardımcı olun lütfen buyrun foto;

anılbaran

anılbaran

Üye
adamlar derken servise vermedin sen ozaman

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
aynen tanıdık bir abiye verdim orjin taktırmıştım

anılbaran

anılbaran

Üye
ya bişi dicem ama sanırsam iç ekran cin malı soylıyım dha önce basıma geldi baska bi telefonum vardı ozman orginal ekran diye cin ekran taktılar hiç bişi gözükmüyo grileşiyo falan aynen ayna gibi parlıyodu tabi tel parcalarından anladıgım için cakma oldugunu anladım ama ses cıkarmadım saf ayaygına yattım o salaklar hala bişi cakmadıgımı sanıuolar :D neyse yani cakmada olabilir yani söyliyim ama belki bilemeyiz ama kesin bişi diyemicem :)

Burak

Üye
dostum o ekran orjinal değil ya :hmmm

ercan5800xm

Üye
evet çin malına benziyo.ben iki defa değistirttim.tahtakaleden orjinal ekranı kendim aldım ve bi tamirciye taktırdım.başında bekledim.yoksa takıyolar çin malını kardeş.

hotlock

hotlock

Üye
Orjinal takmamışlar kardeş. yan sanayisnde öyle olur güneşte hiçbişy göremezsin.

V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal takmamışlar kardeş. yan sanayisnde öyle olur güneşte hiçbişy göremezsin.

Göremiyorum ne yazıkki hiçbişe bu arada adminlerede teşekkür ederim alt tarafı beni kazıklayanları fırçaladığım için 1 hafta ceza verdikleri için :off:

Symbianize

Symbianize

Üye
Kardes resmen çin malı :D

mstf_l

mstf_l

Üye
konu hort :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt