Tavsiye 5800'ı Nasıl Adam Ederim?

Sponsorlu Bağlantılar

PRLK

Üye
    Konu Sahibi
5800'ı Nasıl Adam Ederim?
Merhaba arkadaşlar, bugün elime bir Nokia 5800 geçti ve Samsung Monte yerine bunu kullanmayı düşünüyorum. Ancak malum telefon biraz yavaş, biraz hafızayı temizledim format attım hızlandı sayılır ama sorularım var:

-Telefona fw veya yazılım gibi şeyler atmalı mıyım?
- Önerdiğiniz işe yarayan uygulama var mı?
- Bir de telefona şifre konulmuş durumda ama ben bilmiyorum (tuş kilidi şifresi). Bu şifreyi nasıl kırabilirim? (şifre açık değil, sadece böyle birşifre var :) )

mcnpl4

mcnpl4

Üye
format attiysan 12345 olabilir. cwf kur bence(ismini tam hatirlayamadim cwf olmayabilir:D)

PRLK

Üye
    Konu Sahibi
Ama hangi cfw :) En çok beğenilen sorunsuz cfw'lerden bulabilirsem iyi olacak :)

MaxipmaN

Üye
opera mini kur :Dapp stop uyumlu mu s60v5e bilmiyom uyumlu ise onu da indir incelersin bölümü işte :D

Invoke

Invoke

Üye
Adam edemezsin, bende de var 5800. Öncelikle elindeki cihazın akıllı değil yarım akıllı olduğunu ya da bu akıllıysa yeni çıkanların süperzeka olduğunu kabul etmelisin. :D
Bence çok uğraşma, temel ihtiyaçları karşılıyor, sorun yok işte, alo diyon, whatsapp'a giriyon, mis gibi müzik dinliyon... :D
Biraz cfw araştırabilirsin tabi, ama şu saatten sonra ben gereksiz görüyorum cfwlerle uğraşmayı. :D

PRLK

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler cevaplarınız için, ancak ben telefonu s60 v3 zannediyodum?

achambo

achambo

Üye
O zaman bunu telefona atacağım sanırım. İlk defa yapacağım Nokia telefon için. Sizce bir zorluk çıkar mı?

ben arkadaşa önermiştim rahatça yaptım dedi anlatımı eksiksiz uygula sorun olmaz:oke:

Üst Alt