5800'a Filan Flash Player 10.1 - Gelmezzz :(

 • 20 Kasım 2010
 • 5143 Okunma
 • 6 Cevap

 1. kullanıcıların geneli facebook'ta ve youtube'da video izleyebilmek için flash player istiyor. şu an için flash gelse bile flash'tan birşey anlamayacaz. hadi flash'ı opera mobile ile birlikte kullanabilsek içim yanmayacak. kendine bile hayrı olmayan web'de kullanabilecez sadece. kendine hayrı yok derken şunu kastediyorum. flash'sız sayfalar bile ölümcül yavaş açılıyor, örneğin 5800'ın rami bile bazen kendi uygulaması olan web'e yetmiyor, çoğu kez donuyor, program kendini kapatıyor. zaten şu an için web'in flashı youtube'da video oynatmaya yetiyor, artı mobil siteden real player yardımıyla izlenebiliyor, bir de youtube programı ile kaliteli bir şekilde izlenebiliyor. tek ihtiyaç facebook değil mi? söyleyelim nokia'ya flash gelmeyecekse adam gibi facebook uygulaması yapsın bize. indirmeden youtube programı gibi videoları izleyebilelim. bildiğim kadarıyla samsung wave'de böyle uygulama var. haa ben facebook için flash istemiyorum başka şeyler için lazım diyorsan sence 5800 filan o yükü kaldırabilecek mi? yorum sizin ;)
   


  Yazan: officialavarees
 2. iyi hoş tamamda zaten flash 10.1 kastırır bu telefonu deqin gibi skyfire gibi facebook prog. yapsalar tmmdır
   
 3. skyfire gibi program yapmaya gerek yok. skyfire var zaten. hâlâ açabilenler var. ben ilerde türkiye'de tekrar erişime açılacağına inanıyorum. flash 10 yüzünden telefonun atacağı resetleri değil yapmaları gereken facebook uygulamasından videoları izlemek istiyorum. ;)
   
 4. bir defa flash 10.1 5800 da bir hayalden öte değil facebook programı olabilir web de olmaz 5800 ın eti neki budu olsun yani "web'i neki flashplayer 10.1 i olsun" :D:D
   
 5. aynen facebook uygulamarında olabilir
   
 6. yaw lütfen bana flash player li 5800 skyfire benzeri bir proğram bulun lütfen
   
 7. sadece bolt browser var. :oke:
   
Yüklüyor...
15/12/2018 - 02:36