5800 youtube flash player

• 30 Eylül 2012
  • 3085 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar direk konuya giricem benim 5800 da önceden youtubedan flash playerdan video izleniyordu şimdi izleyemiyorum sorun nedir

Yazan: AynstaynModeOn
  2. masaüstü görünümünde açabilirsin ordan seyredilebiliniyor.

3. usta flaş player hikaye zaten telefonda var player sen ne yapacaksın sabit ip adresin duracak 2 dns adresin avea için söyluyorum 4.2.2.6 yaptıgı zaman olacaktık kendi bizzat denedim vede konu site var bak istersen

4. dns nedlr nasil değişir

5. ben de aynı sorundan muzdaribim bir konuya mesaj yazdım ama siz çözüm bulabildiniz mi?

6. Alın beyler youtube programını indirin

TIKLA ve İNDİR

- - - Eklendi - - -

Ayarlar > Bağlantı > Hedefler > Internet > Modem Ismi > Seçenekler > Düzenle > Tekrar Seçenekler > Gelişmiş Ayarlar > IP4v4 Ayarları ( Telefonun Dns Adresini Değiştirir > IP4v6 ( Bağlantı Noktasının Dns Adresini Değiştir.

7. İyi günler, dün akşam 5800'ın kendi internet tarayıcısından youtube'da video izliyordum.Bilenler bilir bu youtube, m.youtube adresinde ancak görünümü sanki gerçek masaüstü görünümü gibi yani real player olmadan direkt sanki bilgisayardaymış gibi izlenebiliyor.Ancak her şey normalken şu an keşke yapmasaydım dediğim şeyi yaptım ve videonun altında paylaş, vs. yazan yerde standart video oynatıcısına geç diye bir bölüm vardı, oraya bastım ve artık youtube'u o en başta bahsettiğim şekilde izleyemiyorum.Artık videoya bastığımda real player açılıyor ve sadece o şekilde izleyebiliyorum.Bunun çaresi nedir arkadaşlar, ama ayrı bir program önermeyin buna yönelik çözüm sunun bana :( bu sorunu çözen arkadaşlar elbet çıkar, şimdiden tekrar tekrar teşekkür ederim, ellerinize sağlık.
    bu diğer konudaki mesajım ilgilenirseniz sevinirim

8. ben ded deöyle flash player çıkmıyor real açılıyor kaldırmışlar ya da o buton çıkmıyor biz de

9. Masa üstü (desktop mode) görünüme alın. O şekilde izlenebiliyor.

anılbaran bunu beğendi.
  10. :hmmm

- - - Eklendi - - -

ekrana sıgmıyor öyle de

11. Sensor açık yapıp yatay modda denemek lazım. Hiç denemedim açıkçası.

anılbaran bunu beğendi.
  12. zaten öyle yaptım

13. arkadaşlar nokia belle diyorum kesinlikle şiddetle bırakın eski modellleri

anılbaran bunu beğendi.

14. param olsun alcem

15. youtube mobil sayfada flash player linkini iptal etmiş web formatlı sayfalardan youtube videoları flashla izlenir.

16. link kırık(h)

17. Yok kırık değil be şimdi indirdim .

18. enteresan:hmmm direk sayfaya virus engeli atıyo antivir programı

19. Telefondan opera mini'den indir kardeş.

pissed26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 21:27