5800 XM RED dokunmatik hassaslığı ve V60 sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

opsozan

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM RED dokunmatik hassaslığı ve V60 sorunu.
Merhaba arkadaşlar, benim 5800 ile ilgili 2 sorum olucak.

Bende 5800 XM RED V52.0.007, arkadaşımda da 5800 XM BLACK V60 var onun dokunmatiği benimkinden daha hassas dokunmatik kalibrasyonu ile oynadım ama yinede onunki kadar hassas yapamadım bilginiz var mı veya öneriniz ?

+ v60 versiyon için güncelleme arattğımda HİÇ BİR GÜNCELLEME yok diyor. Pc ye bağlayıp denedim, product code değiştirip denedim ama nafile.

*Phonex, navifirm gibi programlarla güncelleme yapmayı bilen biri varsa msnden yardım alarak yapabilirm.

Yazılım sorunu çözüldü KONU KİLİT LÜTFEN,

Arkadaşlar çözüm / 0559066: Euro2 RED / bu kod ile telefonun product codunu değiştirerek NOKİA SOFTWARE UPDATER'dan güncelleme taraması yaptım ve v60.0.003 sürümünü gördü ki helal olsun 143mb lık 5dk görünen süreyi 3dk da tamamen bitirdi.

*Yardımlarınız için teşekkür ederim ama hala dokunmatik hasssaslğı arkadaşımınki kadar olmadı.

oquz_esen

oquz_esen

Üye
merhaba

*#0000# yap secenekle güncelle diyip güncelle

5800 dokunmatik hassasiyetini N8 deki qibi yapabilirsin ve arkadaşının bile ağzı açık kalır yanlız bunun için teline CFW (Custom frimware) atman lazim

Not:Cfw hakkında bilqin yoksa fikrinde olmasın ARAŞTIR ÖĞREN SONRA YAP

opsozan

Üye
    Konu Sahibi
merhaba

*#0000# yap secenekle güncelle diyip güncelle

5800 dokunmatik hassasiyetini N8 deki qibi yapabilirsin ve arkadaşının bile ağzı açık kalır yanlız bunun için teline CFW (Custom frimware) atman lazim

Not:Cfw hakkında bilqin yoksa fikrinde olmasın ARAŞTIR ÖĞREN SONRA YAP

Yorum için teşekkürler ama *#0000# yaptım zaten öyle olmadı + pc suit ile denedim olmadı + nokia update software ile denedim olmadı. HİÇ BİR GÜNCELLEME YOK, diyor hepsindede.

opsozan

Üye
    Konu Sahibi
Cidden 90 kişi ve 1 CEVAP MI ?

Mert045

Mert045

Üye
aynı sorun bendede var 5800 dokunmatik hassasiyeti azaldı başkalarının daha hassas telefon v60

opsozan

Üye
    Konu Sahibi
Benim v60 yüklemem lazım phonex ile felan hiç denemedim korkuyorumda şimdi yapmayı bilen biri olsa msnden yardım alarak yapabilirm ama telefondan ve pc suiteden, HİÇ BİR GÜNCELLEME yok diyor.

----------Eklendi @ 19:40:47 ---------- Yazıldı @ 17:54:48 ----------

Yazılım sorunu çözüldü KONU KİLİT LÜTFEN,

Arkadaşlar çözüm 0559066: Euro2 RED bu kod ile telefonun product codunu değiştirerek NOKİA SOFTWARE UPDATER'dan güncelleme taraması yaptım ve v60.0.003 sürümünü gördü ki helal olsun 143mb lık 5dk görünen süreyi 3dk da tamamen bitirdi.

*Yardımlarınız için teşekkür ederim ama hala dokunmatik hasssaslğı arkadaşımınki kadar olmadı.

HaqperesT

HaqperesT

Üye
dokunmatik hassaslıgı yazılımsal olduğunu sanmıyorum. Dokunmatık paneller farklı makinalardan çıkıyor. Dknm.panel katmanlardan biri onda bir milimlik farklılığı hassasiyeti epey değişik yapar.

musty_20_

Üye
bu kodu nasıl yazıyoruz tam olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt