5800 Windows 8 Phone Edition CFW By Marvin (10.01.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

larger

Üye
Hocam ilk defa cfw yüklicemde önceden başka bi işlem yapmak gerekmiyor dimi sadece sizin dediğiniz işlemleri yapıcam bide alttaki resimlerde bi sorun var galiba gözükmüyorlar.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ilk defa cfw yüklicemde önceden başka bi işlem yapmak gerekmiyor dimi sadece sizin dediğiniz işlemleri yapıcam bide alttaki resimlerde bi sorun var galiba gözükmüyorlar.

hayır başka bişey yapmanıza gerek yok resimlerde ve anlatımda nasıl söyleniyorsa o şekilde yapın resimlerde eksik yok hepsi o kadar

isimsizdir

Üye
guzel calısma olmus bunu n97 ıcın yenıden duzenleyebılırmısınız n97 rm505 ıcın guzel cfw bulamadım

isimsizdir

Üye
o nasıl olack ben daha once hıc cfw kurmadım

poyo34

Üye
    Konu Sahibi

isimsizdir

Üye
pekı nasıl deneyecm nesını deneyecm kısa bılgı verırmısınız

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
pekı nasıl deneyecm nesını deneyecm kısa bılgı verırmısınız
n97 için yapacağım yazılımı telefonunuza kuracaksınız performansına görselliğine batarya süresine hızına bakıp bana bilgi vermelisiniz ama bu işlerden anlamıyorsanız iyice okuyup bilgi sahibi olmalısınız çünki elimde n97 yok yapacağım cfw yi deneyemeyeceğim ve siz kurduğunuzda cihaz açılmayabilir başka hatalar verebilir bu durumda biz 2 dakikada sorunu halledebiliyoruz ama siz ne yapabilirsiniz bilemem o yüzden biraz çekimserim bu konuda

isimsizdir

Üye
bırde yaparsanız "menü" "seçenekler" "geri" bu yazıların yerine sembol eklesenız olurmu bide mesaj yazarken onaylama tikini klavyeler yeriyle değiştirsen güzel olur sız yapın deneyelım beraber yaparız sorunla karsılastımmı sıze bılgı verırım

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
bırde yaparsanız "menü" "seçenekler" "geri" bu yazıların yerine sembol eklesenız olurmu bide mesaj yazarken onaylama tikini klavyeler yeriyle değiştirsen güzel olur sız yapın deneyelım beraber yaparız sorunla karsılastımmı sıze bılgı verırım

tamam o zaman en kısa zamanda çalışmalara başlayacağım sizin cihaz n97 mi minimi rm kaç?

isimsizdir

Üye
mını degıl rm 505

isimsizdir

Üye
tmm ben beklerım ama sımdıden tesekkurler bu cfw yı yaparsanız cok yararlı olur rm 505 ıcın cfw yok

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
tmm ben beklerım ama sımdıden tesekkurler bu cfw yı yaparsanız cok yararlı olur rm 505 ıcın cfw yok

tamam isterseniz sizde araştırın n97 c6 türkçe port diye bulursak bende yapmak istiyorum

isimsizdir

Üye
suan telefondan gırıyorum bılgısayarı acınca bakarım

isimsizdir

Üye
tmm

messienes55

Üye
kardeş bende sadece jaf linki gözüküyor , cfw linki yok neden ?

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
en altta indir yazan resime tıkla açılan sayfada geri sayımı bekle reklamı geç de linki görebileceksin

Üst Alt