Telefon Tavsiyesi 5800 verip 5530 alayım mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianize

Symbianize

Üye
1)5530 un kamerası daha iyi istersen tekrar dene fotoğrafları bilgisayara at anlarsın arsındaki farkları!

2)müzik kalitesinde 5530 şuan en iyi ses veren 2. cep telefonudur.5800 bu sıralamaya daha girememiştir !

3)3g var fakat umts yani sadece internette

4)5530un kasası dandik mi? o kasanın kenarları metal işleme 5800 gibi plastik yığını değil

5)2side aynı ekran fazla sallamışsın.dandik diye bir şey yok.

6)dışarda araştırma yapalım istersen gel 2 telefonuda gösterelim dış görünüşte hangisi daha çok seçilecek ?

7)gps tamam kabul edilir gerçek yok ama +40 tl massraf ile çipini takabilirler.

daha saymaya gerek yok kısmınada say bakalım başka fark çıkacak mı merak ettim. mesela 5530 5800dan daha hızlı dokunmatiği 1.5kat daha ileri düzeyle çünkü 2 ekran arası mesafe 5530da daha fazla yakın,5530 5800ın aksine 2.9 inç ekranda 640*480 ekran olduğu için renkler daha kalıteli olarak çıkacaktır internette fotoğrafları bile var !,5800 2 adet sonradan değiştirme dandik bir kolon kullanirken 5530 5 adet ileri düzey bas hoparlör kullanmakta. lütfen kıyaslama yaparken yanlış bilgiler verme . tamam 5800ını seviyorsun ama 5530a karşı + sından çok - si var ! konuyu açan arkadaşım bence değiştirmen gps kullanmıyorsan çok mantıklı bir olay olacaktır.

Çok iyi sallamışın arkadaşım ;)

Seste dünyada 2.ymiş :D :D 3e giden kuzenim inanmaz buna :) sony erricson walkman kullanmamışsın heralde

2-Kasası 5800dan dahamı Sağlam ??? Bunada çok güldüm 5800 8metre duvardan betona düştü sadece kasada çizikler var 2.5 yıldır kullanıyorum bikere servise gitmedi

Cahilmisin 40TLye çip takıyolarmış yeni nesil cihazın neresine çip takıcaksın hadi taktın yazılım işi nolcak

5530 2.9 ekran var 5800 3.2 :) ve ikiside rezisitif algıda aman aman bi fark yok

Evet daha yeni bir telefon olmasına rağmen aman aman bir dark yok ama kafamızdan dünya 2.si diyede sallamyalım :)

key43

key43

Üye
Dış görünüşü içinse al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt