Telefon Tavsiyesi 5800 verip 5530 alayım mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivaldi123

Üye
    Konu Sahibi
5800 verip 5530 alayım mı ?
Arkadaşlar benim için telefon bir yerde prestij meselesi fark yaratmalı.(telefon ile kız tavlamaya calısan abaza değilim merak etmeyin :D ) Sadece telefon herkeste var.15 kisilik doğum günü partisinde benle birlikte 4 kisi de vardı.Lanet olsun dedim.Böylemi telefon olur.5800 aslında çok güzel bir telefon istediğiniz programı yükleyin kullanın ama herkeste var o yüzden 5530 istiyorum.gps nedir anlamadım :D birisi kısaca özet geçsin.
5800 ile komsunun wireless bağlanıyorum şifresiz 5530 un wifi kapasitesi daha düşük müdür ?

ve 5530 daha fazla ses verir mi ?

3g benim için önemli değil..

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Arkadaşım, isterse tüm dünyadaki tüm insanlarda 5800 olsun sen 5530 alma. 5800 ile devam et.

Neden mi?

-Kamera arasında uçurumlar var.
-Müzik kalitesi arasında farklar var.
-GPS koordinat ile adres bulma sistemi. Bu önemli bir özelliktir.
-3G'siz telefon almak artık mantıksız, zira 4G çıkacak sen 2G'de kalacaksın.
-Kasası çok dandik.
-Ekran hemen çiziliyor 5800 gibi değil, kasa da aynı şekilde.
-Dış görünüş olarakta 5800 çok güzel, 5530 güzel değil.

Daha saymaya gerek yok. Herşeyi saydım neredeyse. Bir daha düşünmelisin. ;)

texasteam

Üye
Naptın Sen Üstad 5530 Kullanıyorum Telefondan Soğudum Valla :) Ses Kalitesi 5800 Aynı sadece 5800 Biraz daha Yükses Ses Var ''Ekran Hemen Ciziliyo Demissin Kullanıma Bağlı
''Dış Görünüş Olarak Bence 5530 Daha Güzel Kesin Bişi Sölemek Yanlış olur Çünkü Herkezin Zevkleri Farklıdır Kimisi Beğenir Kimisi Beğenmez. 4g cıkıcak diosun O Zaman 3g'i Napsın Adam :) O zaman Beklesin 4g cıkınca 4g Li Bi Tel Alır :) Kasası Dandik Derken ?:) Telefonun Düşmediği Yer Kalmadı Kasa Yerinde :) Ayrıca Arkadaşta vardı Ve 1. Kattan Düşmüştü Ve Kasa Yine Sağlamdı :) Ön Yargılı Olma Arkadaşım :)

Marchegiani

Marchegiani

Üye
5530 da 5800 da kullanmış biriyim. Bu yüzden söylüyorum yani ön yargıyla ilgili değil, sallama konuşmuyorum ;)

e1b1

e1b1

Üye
alma.

azizerkan07

Üye
5800 dan 5530 a düşülmez .

OğuzcanAbi

Üye
bencede alma

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
Arkadaşım, isterse tüm dünyadaki tüm insanlarda 5800 olsun sen 5530 alma. 5800 ile devam et.

Neden mi?

-Kasası çok dandik.
-Dış görünüş olarakta 5800 çok güzel, 5530 güzel değil. 553

1)5530 un kamerası daha iyi istersen tekrar dene fotoğrafları bilgisayara at anlarsın arsındaki farkları!

2)müzik kalitesinde 5530 şuan en iyi ses veren 2. cep telefonudur.5800 bu sıralamaya daha girememiştir !

3)3g var fakat umts yani sadece internette

4)5530un kasası dandik mi? o kasanın kenarları metal işleme 5800 gibi plastik yığını değil

5)2side aynı ekran fazla sallamışsın.dandik diye bir şey yok.

6)dışarda araştırma yapalım istersen gel 2 telefonuda gösterelim dış görünüşte hangisi daha çok seçilecek ?

7)gps tamam kabul edilir gerçek yok ama +40 tl massraf ile çipini takabilirler.

daha saymaya gerek yok kısmınada say bakalım başka fark çıkacak mı merak ettim. mesela 5530 5800dan daha hızlı dokunmatiği 1.5kat daha ileri düzeyle çünkü 2 ekran arası mesafe 5530da daha fazla yakın,5530 5800ın aksine 2.9 inç ekranda 640*480 ekran olduğu için renkler daha kalıteli olarak çıkacaktır internette fotoğrafları bile var !,5800 2 adet sonradan değiştirme dandik bir kolon kullanirken 5530 5 adet ileri düzey bas hoparlör kullanmakta. lütfen kıyaslama yaparken yanlış bilgiler verme . tamam 5800ını seviyorsun ama 5530a karşı + sından çok - si var ! konuyu açan arkadaşım bence değiştirmen gps kullanmıyorsan çok mantıklı bir olay olacaktır.

wampirus45

Üye
Bence değiştirme

ozanazy

ozanazy

Üye
Değiştirme

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
[ı][sıze=4]5800'ı tek geçerim benim için ıphone ile karşılaştırılabilir bi telefon...[/sıze][/ı]

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
bazı arkadaşlar güzel sallamış en iyi 2.ses 5530unki diye takma kardeşim sen onları 5800ını kullanmaya devam et telefonu kullanmadan yorum yapanlar anca laf atarlar 5800a

Neverex

Üye

Neden mi?

-Kasası çok dandik.
-Dış görünüş olarakta 5800 çok güzel, 5530 güzel değil.

Yapma bunu.Bende 5530 kullanıyorum.Telefonu yerden yere vurdun.Biraz iyi özelliklerinden bahset bari.

--------------- Ekleme ---------------

Naptın Sen Üstad 5530 Kullanıyorum Telefondan Soğudum Valla :) Ses Kalitesi 5800 Aynı sadece 5800 Biraz daha Yükses Ses Var ''Ekran Hemen Ciziliyo Demissin Kullanıma Bağlı
''Dış Görünüş Olarak Bence 5530 Daha Güzel Kesin Bişi Sölemek Yanlış olur Çünkü Herkezin Zevkleri Farklıdır Kimisi Beğenir Kimisi Beğenmez. 4g cıkıcak diosun O Zaman 3g'i Napsın Adam :) O zaman Beklesin 4g cıkınca 4g Li Bi Tel Alır :) Kasası Dandik Derken ?:) Telefonun Düşmediği Yer Kalmadı Kasa Yerinde :) Ayrıca Arkadaşta vardı Ve 1. Kattan Düşmüştü Ve Kasa Yine Sağlamdı :) Ön Yargılı Olma Arkadaşım :)

Bravo dostum.:yuru

--------------- Ekleme ---------------

1)5530 un kamerası daha iyi istersen tekrar dene fotoğrafları bilgisayara at anlarsın arsındaki farkları!

2)müzik kalitesinde 5530 şuan en iyi ses veren 2. cep telefonudur.5800 bu sıralamaya daha girememiştir !

4)5530un kasası dandik mi? o kasanın kenarları metal işleme 5800 gibi plastik yığını değil

6)dışarda araştırma yapalım istersen gel 2 telefonuda gösterelim dış görünüşte hangisi daha çok seçilecek ?

daha saymaya gerek yok kısmınada say bakalım başka fark çıkacak mı merak ettim. mesela 5530 5800dan daha hızlı dokunmatiği 1.5kat daha ileri düzeyle çünkü 2 ekran arası mesafe 5530da daha fazla yakın,5530 5800ın aksine 2.9 inç ekranda 640*480 ekran olduğu için renkler daha kalıteli olarak çıkacaktır internette fotoğrafları bile var !,5800 2 adet sonradan değiştirme dandik bir kolon kullanirken 5530 5 adet ileri düzey bas hoparlör kullanmakta. lütfen kıyaslama yaparken yanlış bilgiler verme . tamam 5800ını seviyorsun ama 5530a karşı + sından çok - si var ! konuyu açan arkadaşım bence değiştirmen gps kullanmıyorsan çok mantıklı bir olay olacaktır.

Helal dostum.

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
bazı arkadaşlar güzel sallamış en iyi 2.ses 5530unki diye takma kardeşim sen onları 5800ını kullanmaya devam et telefonu kullanmadan yorum yapanlar anca laf atarlar 5800a

Sallıyormuyum arkadaşım bi kere ses çıkışlarına bak 5800 surround 5530 STEREO hangisi daha güçlü ses çıkışına sahip git bakalım sonra sallıyormuş de !

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
teknosaya gittiğimde denicem o zaman bakalım sallıyomusun doğru mu söylüyosun

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
tamam git dene

gobbels

gobbels

Üye

58 in canı cehenneme Forever 5530 :oke:

notend

Üye
kesinlikle 5800 dan vazgeçme eğer değiştireceksen illa c6 c7 n8 bunlara bak

duran0102

Üye
ben her 4-5 ayda letefon değiştiren biri olarak söyülyorum su ana kadar 5530 kadar sağlam bi telefon görmedim telefon traktörün altında kaldı 3.katta sert zemine düştü kaç defa yataktan düştü kaç defa eilmden düştü tüm özlelikleri hala çalışıyo sadece kasası birz yıprandı e artık okadarda olsun

• Beğen
Tepkiler: ali.oren
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt