5800 v60 Update ( November )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keypax

Üye
bence bunlar yılbaşına süpriz yapacaklar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ya anlamadığım şu,cihazın kapasitesi vede yetenekleri ortada iken bu v60 olayından neden bukadar çok şey bekliyorsunuzki.çok iyi bir flash 10.1 destekli web browsermi,mümkün değil(teknik olarak cihaz kaldırmaz)

pcwolf

pcwolf

Üye
İşleri güçleri yok da sürprizle mi uğraşacaklar yok yılbaşı felan. Zaten yarın çıksa size ondan büyük sürpriz olamaz, ha beğenmez de aaa biz yıl başı sürprizi yapacaksınız diye bekledik derseniz bilmem.

erkinx

Üye
arkadaşlar valla ben telefonumdan memnunum v60 çıkmasada memnunum ama v60 çıksada çok ii olur aranızda 500 milyona alabilceğiniz daha ii bi telefon varsa alın amenna ben 5800 çok seviyorum mp3 dinliyorum film veya dizi izliorum wifili ile internte dolaşabiliyiorum her ne kadar denememiş olsamda navigasyonum var aklama valla başka bişey gelmiyo sevdiğim özelliklerini saydım kameresı çok kötü değil o kadar yani bilmem bence güzel bi tel

• Beğen
Tepkiler: tayyip34
pcwolf

pcwolf

Üye
v60 değil ama v52 çıkmış ve önceki sayfada dediğim günde heralde.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
konu :hayalet:
:ehe çok seviyorum v60 konularını hortlatmayı insanlar geliyor sanki çıkmış gibi :D

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
çok mu seviyorsun konu hortlatmayı insanın bir an kalbine indireceksiniz

SilentOne

SilentOne

Üye
azkalsın gidiyordum kalpten kasımmı dedim bir anda yha

meg1ddo

meg1ddo

Üye
(yıl 2011)...

-Mustafa: salih abi v60 çıkmadı mı ya?
-Salih: walla mustafacım kasım da çıkacak diyolar ...
.
.
.

(yıl 2035)...
-Mustafa: salih abi ne zaman çıkacak şu v60?
-Salih: Bu yaz çıkacak mustafacım.

:) :) :) ...

• Beğen
Tepkiler: tayyip34

fozgunay

Üye
arkadaşlar valla ben telefonumdan memnunum v60 çıkmasada memnunum ama v60 çıksada çok ii olur aranızda 500 milyona alabilceğiniz daha ii bi telefon varsa alın amenna ben 5800 çok seviyorum mp3 dinliyorum film veya dizi izliorum wifili ile internte dolaşabiliyiorum her ne kadar denememiş olsamda navigasyonum var aklama valla başka bişey gelmiyo sevdiğim özelliklerini saydım kameresı çok kötü değil o kadar yani bilmem bence güzel bi tel
<br />
navigasyonuda harika sesli ve tükçe ekrana bile bakmanıza gerek kalmıyor. sürekli kullandığım için çok memnunum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt