5800 v60 Update ( November )

• 30 Ekim 2010
  • 4326 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar NOKIA ' nın forumunda gezinirken rastladım Admin 'in verdiği bilgiye göre 5800 'ın bir sonraki güncellemesi KASIM 'ın ortalarında olacağını idda ediyorlar.

LINK : Nokia Support Discussions - Re: 5800 memory fu ll in PC Suite mode - Page 2 - Nokia Support Discussions

Hi all,

and thank you for reporting this and giving your details about this problem.

We have been informed by Nokia that this issue will be addressed in the next sw update for the Nokia 5800. The exact date is not yet confirmed but it is estimated to be around mid-November.

Çeviri :

Merhabalar,

ve bu raporlama ve vererek kişisel bilgilerinizi bu sorun hakkında için teşekkür ederiz.

Biz bu sorunu Nokia 5800 için sonraki sw güncelleme ele olacağını Nokia tarafından bilgilendirildim. Kesin tarih henüz ama teyit edilmemiş orta Kasım civarında olduğu tahmin edilmektedir.

İyi forumlar..

Yazan: wjaga
  2. inş kardeş bakalım

3. kurban bayaramında koyunlu bir tema ile v60 salı verirler artıq

Lord_oF_Dark bunu beğendi.
  4. :D bencede :)

5. inşallah

6. kasımın 20 si geçti hala yok bu v60 nedir bu ya hani kasımın oratsında geliyordu??

7. bıkmDINIZmı hala yaww

8. İnsanları böyle konular açarak ümitlendirmeyin lütfen, forumda bu konu ile ilgili bilgiler bulunmakta. Lütfen sadece yeni ve taze bilgileri paylaşalım.

9. bence nokia baska bi takvim kullaniyor

10. çin takvimi ve köpek yilinda yayınlayacaklar :D

11. aman yeter artık he buda :D çıktı çıkacak ha çıktı aa çıkmadı yeter be :D çıkacaksa çıksın çıkmıcaksada çıkmıcak desinler

12. Benim için nokia bitmiştir bir daha nokia almam ...

13. xDxDxD

14. Yav v60 çıksa bile hemen Türkçe olarak çıkmayacak ki daha doğrusu Türkiyede yayınlanması iki günü bulur. Yani çarşamba perşembe gibi son umudum var:) Aradaki günü de başka nedenlerden dolayı verdim bakalım nolcak.

15. hiç sanmıyom yha v60 ın geleceqini

16. yok öle bişi

17. ulen sabah kalksak nokiadan mesaj yeni yazılım sürümü çıktı dese bizde sewinsek indirsek kursak ve istediqimzi gibi bir fw olsa bizden mutlu olurmu hatta ilk işim telefonumla evlenmek olur

18. Çocuğunuza Bir ad koymak gerenk..XD. 5800S....mercedes gibi oldu long version..:D

19. XDxD

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 19:06