5800 v60 Forat sorunu !

Sponsorlu Bağlantılar

smsms

Üye
    Konu Sahibi
5800 v60 Forat sorunu !
Merhabalar arkadaşlar Benim telefonuma 1 yıl önce format attım ve v6 yükseltim . bluetooth , Kablolu radyo çalışmaz oldu formattan sonra oldu. Geri neyle denediysem format atılmıyor. Gördügüm üzere herkes format atıyor. Nemesis v.s gibi yazılımlarla ama benim telefona . Atamadık Telefonum güzel çok seviyorumda bir yardımcı olsanız.

Bu arada konu doğru yerdemi bilmiyorum ?

ebubekirtrkr.

Üye
marka ne ki

smsms

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 kilit kodu ne denediysem kırılmıyor biri yardımcı olsun. :/

ebubekirtrkr.

Üye
Nokia 5800 kilit kodu ne denediysem kırılmıyor biri yardımcı olsun. :/

Kardeş virüsle kırılabiliyor galiba çok basit ışte burda
==>http://www.maxicep.com/s60-antivirus-guvenlik-korunma/the-nokia-phone-lock-reset-35846.html

smsms

Üye
    Konu Sahibi

İşte sorun burda Kilit kodu hatası diyor 12345 daha önce 5800 rm-356 Tekrar format atmak için denemedigim şey kalmadı kilit kodu kıramadım . Bir kırsam format atıcam biri lütfen yardım etsin.[h=3][/h]

Süleyman

Süleyman

Üye
İşte sorun burda Kilit kodu hatası diyor 12345 daha önce 5800 rm-356 Tekrar format atmak için denemedigim şey kalmadı kilit kodu kıramadım . Bir kırsam format atıcam biri lütfen yardım etsin.
eğer format atmak istiyorsan arkadaşın dediği yöntemi uygula. Hem format atmış olursun hemde kilit kodunu kırmış olursun.

smsms

Üye
    Konu Sahibi

eğer format atmak istiyorsan arkadaşın dediği yöntemi uygula. Hem format atmış olursun hemde kilit kodunu kırmış olursun.

İnndiriyoprum dosyaları umarım olur Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
rica ederim adım adım takip edersen sorunsuzca yüklersin

smsms

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim adım adım takip edersen sorunsuzca yüklersin

Sorunu halletim rm-356 red doslarını inndirip dediginiz dizine kopyaladım . Phoenix le tlfona yükledim dosyaları elinize kolunuza sağlık kilit kodu 12345 oldu Çok teşekkür ederim .

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Sorunu halletim rm-356 red doslarını inndirip dediginiz dizine kopyaladım . Phoenix le tlfona yükledim dosyaları elinize kolunuza sağlık kilit kodu 12345 oldu Çok teşekkür ederim .

Rica ederim :)

Üst Alt