5800 v51.006 ev ekranı teması sorunu. acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
    Konu Sahibi
5800 v51.006 ev ekranı teması sorunu. acil yardım
ev ekranında rehber ve kısayol çubuğunun aynı anda cıkmasını ıstyordum bu gerceklestı fakat temada sorun cıkarıyor.:ah 1. resim de 1. sorun rehber ve telefon tuslarının etrafında cerceve olması gerekırken yok malesef

2. sorun rehber cubugunda kısılerın uzerıne geldıgı zaman soluk bır ekran gelıroe neyın ne oldugu bellı degıl kendı orjınal temasında da aynı sorun var.

3. sorun soluk renkde bı cerceve kaplıyor etrafı tema ıle alakası yok.

ve ev ekranından rehber cubugu yerıne kısayol cubugu secıp ekrana gerı dondugumde duzelmıs oluyor cok rahatsızlık duyuyorum bu sorundan yardımcı olursanız sevınırım:evet:

--------------- Ekleme ---------------

yokmu yardım edecek :(

simaros

simaros

Üye
valla bi b.k anlamadım

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
    Konu Sahibi
anlamıyacak bırsey yok kardes rehber ve kısayol cubugunu aynı anda kullandıgım zaman ekranda farklı renkte cerceveler olusuyor ornegın 3. resımdekı gıbı orjinal tema resmı 4. resımde bak ve farkı gor.. anlayacaksın

JayJayyy

Üye
hangi konuda yardımcı olmamızı istiyorsun kardeşim biraz açar mısın?

umutgidik

umutgidik

Üye
Önce yedeklerini al, sonra mmc formatla... Daha sonra ister hard format at istersende JAF'la v51 firware'yi yenide flashla telefona. %500 DÜZELECEKTİR.

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sorun şu üstteki resim orjınal tema resmı kısayol tusları acık ve gayet güzel calısıyor fakat 2. resme baktıgın da rehber cubugu eklenmıs olarak ve kısayollar alta gecmıs olarak goruyorsun degılmı. anlatmak ıstedıgım sey ıse 2. rsımdekı rehber ve numaralar butonunun 1. resımdekı gıbı olmasını ıstıyorum ve eposta cubugundakı grı cercevenın olmamasını ıstıyorum.

Önce yedeklerini al, sonra mmc formatla... Daha sonra ister hard format at istersende JAF'la v51 firware'yi yenide flashla telefona. %500 DÜZELECEKTİR.

denicem inş olur teşekkürler

JayJayyy

Üye
orjinal temada öyle yapmışlar yapacak bişey yok.farklı tema kullanmayı dene.

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
    Konu Sahibi
sadece orjinalde değil butun hepsınde aynı ki

düzelmedi kullanmayacağım 2 sini bi arada v60 ı bekleyeceğim artıkkkk :(

SilentOne

SilentOne

Üye
bn ole birşeyy yapldıqını bile bilmiyodum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt