Nokia 5800 Ev ekranı teması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boratc

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Ev ekranı teması
Arkadaşlar telefonu ilk aldığımda versiyon V31 vardı sonradan versiyon V40'a yükselttim ancak Ev teması ekranında şöyle bir sorunlar karşılaştım. Ev ekranı temasını kısayol çubuğu olarak değiştirdiğimde daha önceden yüklü olan nokianın email programı ana ekranda çıkıyordu. V40'a yükselttikten sonra email programı ana ekranda çıkmamaya sadece rehber çubuğunu şeçtiğim zaman çıkmaya başladı. Ben kısayol çubuğunda çıkartmak istiyorum varmı bir çözümü bilen varsa yardım edebilirmi?

cengiz_99

Üye
Bende de yoktu Hard format attım alttaki menü geri geliyor.
Hard format şöyle atılıyor ama yedeklerini al söylemedi deme;
http://www.maxicep.com/yararli-bilg...paliyken-acilmiyoken-format-atmak-251563.html
Yeşil,Kırmızı,kamera,cihazı Açma Kapama tuşuna bas ve cihaz ülke/bölge saat ayarlarını soruyorsa gelene kadar bekle sonrasını hallet ;)

Menü>Kişisel>Ev ekranı>E-posta bildirimi seçeneği bende şuan açık orada görünürlük açık kapalı seçeneği var

boratc

Üye
    Konu Sahibi
Onuda yaptım Hard Format attım ancak menüde eposta bildirimi var işaretlide ama ekranda yok. anlayamadım.

fbforever

fbforever

Üye
E-posta gelmemişse ana ekranda olmaz diye biliyorum

boratc

Üye
    Konu Sahibi
Geliyordu bende. Şuanda rehber çubuğunu şeçtiğim zaman geliyor önceki sürümde kısayol çubuğunu seçtiğimde geliyordu. Kısayollar şimdi altta mail üste. ben kısayol çubuğunu seçip her ikisininde üste olmasını istiyorum. Daha önceki V31 versiyonda öyleydi.

cengiz_99

Üye
her 2 side üstte olamaz çünkü v40 da ana ekran çok değişti
normal yani sadece seçenekleri yani ayarlarını yapman kalmış (telefonunda e-posta seçeneği var dedin)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt