5800 V40 Yüklerken Sorun Firmvare NSu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wormwood3

Üye
    Konu Sahibi
5800 V40 Yüklerken Sorun Firmvare NSu
Abi selam bende 5800 var bu gün güncelleme yapacakdım v40 a ama yapdım işde nokia software uploader ile ilk önce 1 saat fln 137 mb bişiyler yükledi sonra o bitince yazılım güncelleniyor diye birşey cıkdı işde kalan tahmini süre 15 dk fln ondan sonra Nokia Software uploader cihazı kaybetti fln dedi işde simdi telefonu görmüyor ne yaparım ben buna

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
Abi selam bende 5800 var bu gün güncelleme yapacakdım v40 a ama yapdım işde nokia software uploader ile ilk önce 1 saat fln 137 mb bişiyler yükledi sonra o bitince yazılım güncelleniyor diye birşey cıkdı işde kalan tahmini süre 15 dk fln ondan sonra Nokia Software uploader cihazı kaybetti fln dedi işde simdi telefonu görmüyor ne yaparım ben buna

a.s güzel insanda anlamadıgım olay şu telefonu ne görmüyor ? tel kablosunu pc ye takdıgında telefonda pc suite yada depolama diye secenek sunmuyormu sana egerki bunlarıda görmüyorsa ozaman kablonda sorun var yada usb de sorun var

wormwood3

Üye
    Konu Sahibi

Wrestlings

Üye
Kardeşim Telefonunun Sarjı muydu ?

wormwood3

Üye
    Konu Sahibi
anlamadım arkadaslar usb kablosudna sorun yok ama yani işde software uploader acınca bağlantı yok gösterio aslında war resimdede açık ve net

mıttık

Üye
arkadaşlar aynı sorun bendede var pc hiçbir şekilde nokia usb romu görmüyor daha doğrusu önce görüyor sonra hmn bağlantıyı kesiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt