5800 usb sorunu!!! yazılımcı fw yazan/uygulayan arkadaşlar buyursunlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakkirazli66

Üye
    Konu Sahibi
5800 usb sorunu!!! yazılımcı fw yazan/uygulayan arkadaşlar buyursunlar...
selamın aleyküm arkadaslar.. bundan 8 ay öncesi kadar 5800 a c6 hack fw attım kullandım hiçbir sorun yoktu bi kac ay öncesine kadar. bundan bir kac ay once bir sorun oluştu. cihazı bilgisayara bağlayınca cihaz tanınmadı falan gibinden uyarı gelmekte. sanırım x-plore dan dosya temizlerken sistem dosyalarını sildim veya öyle bişey oldu. yazılımcı arkadaşlardan istediğim bu dosyaları paylaşabilirler mi veya başka bir çözüm önerisi sunabilirler mi? herkese kolay gelsin..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefona yedekleme yap. (rehber mesaj ajanda takvim notları) Hafıza kartı şifreli ise şifreyi kaldır.
Telefon kapalı iken şu tuşlara bas
Yeşil Kırmızı foto çekme tuşu açma tuşu.
Yaklaşık 15 20 sn basılı tutacaksın

burakkirazli66

Üye
    Konu Sahibi
bunu onceden defalarca yaptm dostm ama faydasız..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O zaman navfirm ile orjinal dosyaları indirip telefona flash atın yada yeni bir cfw yükleyin. Tck yada symbian belle cfw önerebilirim.

burakkirazli66

Üye
    Konu Sahibi
dostum simdi cihaz tanınmadı falan diyor bilgisayara bağlayınca ama jaf programı görür mü teli sorunum bu benim

anılbaran

anılbaran

Üye
pc ye format derim kardeşim pc ile alaklı bir sorun gibi :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
dostum simdi cihaz tanınmadı falan diyor bilgisayara bağlayınca ama jaf programı görür mü teli sorunum bu benim

Pc de yüklü olan pc süite ovi süite jaff ogm programlarını kaldır. Pc ye restart at. Telefonu depolama modunda bağla. Görürse telefonu ovi süite programını indir kur. Usb kablosunu çıkar yeniden tak sürücüleri yüklesin. Eğer gene görmezse pc ye temiz bir format çek en son olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt