FW Yapıyorum ama 2 sorum var cevaplayana Allah Razı olsun Dua Ederim...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muceli

Üye
    Konu Sahibi
FW Yapıyorum ama 2 sorum var cevaplayana Allah Razı olsun Dua Ederim...
İyi günler arkadaşlar... Ben fw yapıyorumda Metalurjist19 arkadaşın Vendetta C6 v20.0.041 isimli fwsindeki
+Menü Modu uygulamalar kendi klasörlerine kurulacak
bu modu nasıl yaparım. Ve ben şunu merak ediyorum her fw yapan kişi
+Müzik Çalıcı Kapatıldığında Menü'ye Atmayı Düzeltme Modu
bu modu yapıyor acaba onu yapmak zorundamıyız yani fw yi hack yapınca böyle bir sorun mu oluşuyor yapmam gerekiyor mu?
ben 5800 daki orj. araba oyununu da atcam. Oyunun dosyasını indirdim ama fw de yer az. Kalan Boyut 1.63 MB yazıyor.
Bunun için bir çözüm bulabilir miyiz?Sıkıştırma veya bildiğiniz gereksiz dosyaları silme.(Gereksiz Uygulamaları Kaldırdım ovi rehber gibi.)

Şimdiden çok teşekkür ediyorum...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
hocam 1. olanı anlatim öncelikle kurmak istediğn uygulamaları kur. Daha sonra onları istedğin bi klasöre taşı. Daha sonra FW'de ROM PATCHER ve File Browser vb. gibi dosya yön. olması lazım. ROM patcher'a girip open4all.rmp yamasını aktif et daha sonra file browser veya herhagi bir dosya yön. şu yolları takip ediyorsun...

C: sistemine girip Privateyi aç orada bulunan 200113dd klasörüne gir ve orada bulan "matrixmenudata.xml" dosyasını kopyala ve hafıza kartına at. Daha sonra o kopyaladığın dosyayı fw'ye gömebilirsin kolay gelsin... Ve bu yöntemle klasörlere icon ekleyebilirsin...:oke:

muceli

Üye
    Konu Sahibi
güzel anlatmışsın sağol ama ben ilk defa fw yapıyorum ve şuan telefonda orj fw var. O yüzden istediğim uyg. yükleyemiyorum. Anladığım kadarıyla normal bi telefona kurup yapacaz ve sonra kopyaladığımız dosyayı fw ye gömecem doğrumudur? Rica etsem biraz daha açık anlatır mısınız?

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
hocam orjinal fw'yede yapabilirsin ama sanırsam C6 kullancaksın :hmmm

muceli

Üye
    Konu Sahibi
ya kusura bakma ama sandığım gibi kolay iş değilmiş. 2. soruma hiç cevap vermediniz onu nasıl yaparım müzik çalar olayını ve oyunu...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
onada cvp verim hemen eğer müzik çalar öle bir hata verirse modu koyarsın fw ye yoksa zaten gerek yok.
Alan açısından eğer boyut yeterli değilse koyulmaz ama sana önerim orj. Fw bence en stabili bu. Tavsiyem orj. Fw modla ben öyle kullanıyorum... Arka planda 7 uygulama açık ve ram 57 mb çok iyi ve c6 modlarını koyabiliyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt