5800 tel hafizasi kendi kendine doluyor yardim.!

Sponsorlu Bağlantılar

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
    Konu Sahibi
5800 tel hafizasi kendi kendine doluyor yardim.!
Telefona yeni format attim c yi ve e yi bicimlendirdim ilk telefonu hackledim sonra gerekli programlari.sd carda yukledim ama sanki c ye yuklenmis.gibi.suan icinde 5 program falan var nedir bunun cozumu suan tel hafızası 63 mb ve sadece rompatcher yuklu

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Belki program için gerekli olan Qt'yi yüklemiştir. Ayrıca zaten telefon hafızası 73 Mb. Yani 10 Mb gibi bir düşme olmuş. Bu yüklediğin programları hafıza kartına yüklesen bile programın çalışması için bazı sistem dosyaları telefon hafızasına yüklenir.

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
    Konu Sahibi
Belki program için gerekli olan Qt'yi yüklemiştir. Ayrıca zaten telefon hafızası 73 Mb. Yani 10 Mb gibi bir düşme olmuş. Bu yüklediğin programları hafıza kartına yüklesen bile programın çalışması için bazı sistem dosyaları telefon hafızasına yüklenir.

qt gerektiren hicbir program yuklemedim. Bu arada qt. Qt webkit ve mobility son surumunu rica etsem atarmisin

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
qt gerektiren hicbir program yuklemedim. Bu arada qt. Qt webkit ve mobility son surumunu rica etsem atarmisin

Malesef kardeşim ben de yok. Ama mağazadan Qt Gerektiren bir program yüklersen otomatik olarak yüklenir.

hikmet366

hikmet366

Üye
ben ne zaman hard format atsam qt otomatık yüklüyor eğer cfw yüklemedıysen

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
hikmet366

hikmet366

Üye
olabılır furkan ben ofw kullanırken hep kendı kendıne yüklüyordu

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
    Konu Sahibi
tmm ilgileniyorum hemen.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
üstüne bi hard format at aynısı bende de oluyor arada.

- - - Eklendi - - -

hikmet ben sana gececilerde demiştim tel hafızası kendiliğinden doluyor diye tek değilmişim :)

hikmet366

hikmet366

Üye
üstüne bi hard format at aynısı bende de oluyor arada.

- - - Eklendi - - -

hikmet ben sana gececilerde demiştim tel hafızası kendiliğinden doluyor diye tek değilmişim :)

ama o bende cfw de olmuyor ofw de oluyordu

exp_l0it

exp_l0it

Üye
mobile cleaner i yükle rom patcher seçeneklerini aç ve temizleme yap yaklaşık 5 MB silmesi lazım bende öyle

Üst Alt