telefon hafızası gittikçe doluyor 603

Sponsorlu Bağlantılar

fzt_m

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafızası gittikçe doluyor 603
Arkadaşlar bu telefonun telefon hafızası yani C: z n geçtikçe doluyor telefonu ilk aldığımda 300 mb civarı gözüken hafıza
kullandıkça düşüyor ve şu an 13 mb civarında. den böyle oluyor ? Acaba internet dosyaları falan mı dolduruyor. Fakat x-plorerla girip temizleme için bakıtğımda
hiç aşırı boyutta bir dosya gözükmüyor. Kuruduğum programları da hafıza kartına yüklüyorum. Bu telefon hafızasının dolmasının nedeni nedir ? Format atmadan
çözebilme şansımız mı ?

sykry

Üye
aynı sorun bende de var , mesajlar vs. kaplıyor dicem ama mesajları sildiğimde 2 mb kadar yer açıldı..

whu-su

Üye
Aynı sorun c6-01 dede var öyle olduğu zaman ben soft format atıyorum

achambo

achambo

Üye
önbelleği silip deneyin (tarayıcı ayarlar gizlilik)

- - - Eklendi - - -

ya da cfw kullanın

sLeepLe

sLeepLe

Üye
mobile cleaner diye bi program var onu yükleyin o gereksiz belgeleri internet tarayıcısınına atıklarını falan siliyo en az 20mb yer açar link koyarım birazdan

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/symbian-3-sistem-araclari/mobile-cleaner-v3-01-s-3-anna-belle-746025.html

ben bunu kullanıyorum gayet başarılı bir program :oke: ayrıca tarayıcı önbelleğini depo hafızaya almanızı öneririm. Ve cfw bölümüne bakmanızı tavsiye ederim cfw yükleyip daha hızlı kullanabilirsiniz telefonunuzu.

MaxipmaN

Üye
cfw işi kökten çözer mobile clenaer için hack lazım 80mb yer açtığı da oldu bende cfwde 5mb falan açıyo anca gerek olmuyo

fzt_m

Üye
    Konu Sahibi
sena5135

sena5135

Üye
telefon temizleme programı kullan ve tarayıcı önbelleği gibi şeyleri e'ye aktar olmadı cfw en iyisidir tavsiyem

aLLanToyiS

Üye
telefonu fabrika ayarlarına döndür. Tekrar 300mb olacaktır c hafızası

sincarezindan

sincarezindan

Üye
çektiğin videolardan olabilir çok yer kaplıyor

Üst Alt