Arkadaslar yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yardim
Arkadaslar galaxy mini s5570 telefonum dun telefon hafizasi dolu dedi ayarlardan uglamara girip ordan calisan servislerden opera face falan verilerini sildim hafiza olayi duzeldi fakan face opera sifirlandi yer imlerim kayitli sayfalarim falan gitti neyse 2 tane yeni program cikti menude slide sam 4.0 birisi bu dgeride samsung marketmi oyle bisidi neyse simdi app markete dondu o herneyse bugunde ayni hafiza dolu dedi tel bende herseyim zaten silindi format atim tel kendine gelsin dedim ayarlardan sifirladim bu gelen 2 program gitmedi o bisey degil google play kayboldu yukleyemedim de bitane indirdim yukledim calismadi beklenmedik sekilde sonlandi falan dye hata verdi neyse ama netten bi program falanda yukleyemiyorum artik face programi yuklucem yuklenmiyo tekrar formatla falan google play geri gelmezmi yardim edin lutfen arkadaslar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cihaz rootlumu google play nasıl sildin?

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Hayir degil bildigim kadariyla ama ben silmedim heralde ya sifirlayinca kayboldu nasil hallederim bunu

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sistem uygulaması yaparsan calisir ama root olmalı onun içinde

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yapcam bunu ya root falan anlamiyom pc de bozuk of

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Frameroot işe yarayabilir, pc olmadanda root yapan uygulamalar var

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Pekii bisey sorcam netten google play apk indirip kurarsam olurmu suan iniyo bitane

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Android sürümünle uyumlu olanı indirirsen calisabilir.
Silindigine gore sistem uygulaması değilmiş yani normal yükleyerek calistirabilmen gerekirdi

Efsanem66

Üye
    Konu Sahibi
Ama daha oncede kac kez format atmistim bisey olmamisti anlamiyorum kiArkadslar cihaz root luymus sanirim nasil yuklucem simdi google play i yardim edermisiniz

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Arkadasin buyuk ihtimalle farketmeden devre disi biraktin google playi ayarlar>uygulamalardan>tumu orada google play varsa gir etkinlestir yoksa google play paketi oluyor android 2.3 ler icin google a yaz cikar onu cwm ile flashla olacaktir