5800 symbian^3 yüklendiğine dahir bir açıklama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osman5901

Üye
    Konu Sahibi
5800 symbian^3 yüklendiğine dahir bir açıklama
İngilizcem pek fazla iyi olmadığı için direk videoyu yayınladım adamın söylediğine göre test için 5800 a symbianı yüklemiş ve çalıştırmış kaldırmaz filan hikayeleri yalanmış işte video linki adamın anlattığı çevirebilen varsa lütfen aşağıya yazsın ne diyo...

buda adamın elindeki 5800 ın resmi...resim için bazıları widget olduğu söylüyor orasını bilmiyorum...

• Beğen
Tepkiler: M3L!H

YsF_90

YsF_90

Üye
5800'a symbian'3 yüklenebilir kaldırabilir bu sorun olmaz. ama satışlarını düşünen bi nokia için satılmış olan 5800'a symbian'3 yüklettirmektense farklı bi symbian'3 lü telefon yapıp satmak mantıklıdır. bu yüzden 5800'a symbian'3 vermezler

osman5901

Üye
    Konu Sahibi
o kısma bende hak veriyorum symbian 3 vermezler büyük bi ihtimalde bazı arkadaşlar ısrarla donanınım kaldırmayacağını idda ediyorlar onun için bunu yayınladım

hayabusa77

hayabusa77

Üye
keşke olsa ama çok zor sonuçta ticaret meselesi

Εthnic

Εthnic

Üye
ilginc...

oleştimaxi1

Üye
adam paso konuşuyo ya . Bi içeriğini gösterseymiş ya. Ufak bi ekran görüntüsü gösteriyo okadar. Bide alt yazı olsaymış keşke. Bişeler anlardık hiç olmassa.

YsF_90

YsF_90

Üye
ya elbette 5800 symbian'3 ü kaldırabilecek düzeyde bi telefon o kadar da yabana atmasın kimse. ama ticari düşünüyorlar

osman5901

Üye
    Konu Sahibi
keşke linux bişiler ayarlasa 5800 için sx1 de olduğu gibi sadece 5800 için az ram kullanımlı n900 tarzında süper olur valla ama hiçte duymuyorum 5800 linux için uğraşan birini yada bilen varmı bi site çalışmalar nasıl umut varmıymış

celibar

celibar

Üye
ne 5800'mış? eline alan işletim sistemi yüklemeye çalışıyo.kendinizi buğday ambarında sanmaktan vazgeçin.resmi olarak nokia 5800'a başka işletim sistemini yükletmez.nokia eski telefona destek vermektense yeni işletim sistemini yeni bi cihaza kurarak devam eder.

osman5901

Üye
    Konu Sahibi
ne 5800'mış? eline alan işletim sistemi yüklemeye çalışıyo.kendinizi buğday ambarında sanmaktan vazgeçin.resmi olarak nokia 5800'a başka işletim sistemini yükletmez.nokia eski telefona destek vermektense yeni işletim sistemini yeni bi cihaza kurarak devam eder.

Karamsarlıkla biryere varılamaz yapmayı istiyeceksinki olsun zamanında n97 frimwarede yüklenemez dendi ''kendinizi buğday ambarında sanmaktan vazgeçin dendi '' ama ne oldu yüklendi üstelik bizim burada tartıştığımız nokianın güncelleme vermesi değil kişisel olarak yüklemekten bahsediyoruz n97/c6 frimware gibi tıpkı amma karamsarmışınız ya o olmaz bu olmaz bu adamlar windowsu bile çalıştırdılar üstelik sırf sevk için çalışabilecek mi diye vazgeçselerdi boş hayal deselerdi hiçbiri olmazdı haksız mıyım.
....İnsanın yapabildikleri yalnızca hayalleriyle sınırlıdır....

• Beğen
Tepkiler: tunczade
Εthnic

Εthnic

Üye
kimse konuyu yanlis okumasin...burda hic kimse nokia 5800 icin symbian^3 fw cikartacak demedi.. konuda sadece bireysel olarak bazilarinin bunu yapmayi deneyebilecegi ve hatta denendigini idda ediyor.. n900 de android i calistirdiklarina gore bunada pek sasmamak gerekir..

Progressivity

Progressivity

Üye
aynen nokia 5800 için symbian 3 yayınlamaz belki ama phnt gibi bazı topluluklar eminim ki symbian 3'ü 5800'a uyarlayacaklardır ama diğer işletim sistemlerini uyarlayabilirler mi bilemem bence baya bi zor

Perfect!

Üye
bana bi box bulun :D denemem lazım :ehe

usb flashla kesinlikle olmaz bu. direk anakarttan atılması gerekir

Dr.Mouse

Dr.Mouse

Üye
keşke yapsalar

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
adamlar xp yüklemiş ne diyosunuz siz :)

HakaN-06

HakaN-06

Üye
eşeğe altın semer vursan gene eşek :D

Lenneth

Üye
S^3 yüklense ne olacak ki sanki.. Telefonun kapasitesi ortada..

mangdaşire

mangdaşire

Üye
5800 a acıyorum.maymun oldu insanların elinde.biri s^3 diyor biri android diyor biri başka birşey diyor..bu cihaza şimdilik başka bir işletim sistemi yüklenemez.ama eğer boot kilidini kırabilen olursa,belki linux yada linux tabanlı bi yazılım yüklenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt