5800 'sonunda gerçek kişiliğine kavuştu (normal'e döndü)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
5800 'sonunda gerçek kişiliğine kavuştu (normal'e döndü)
1. cihazımı kapanıp açılmadıktan sonra garantiye vermiştim, 3 gidişinde sonunda değiştirdiler.
ve gelelim asıl meseleye 2.cihazı aldığımdan beri bir sorun vardı! telefon çalışıyordu gerçekten bu çok anormal değil mi sorunsuz çalışan bir 5800, ve sonunda bu sabah kendine geldi, dokunmatik ekran bozuldu çalışmaz oldu ne kadar güzel değil mi ?artık gerçekten bir 5800'ım var... Teşekkürler bokia, pardon nokia yazacaktım elim gitmedi sanırım :bira:

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Bende de Nokia 5800 XM Var. Hiç Garantiye Göndermedim 2 Sene Olacak. Nokia'yı Savunmak İstemiyorum ama Bende Hiç Sorun Olmamıştı. Hor Kullanıyor Olmalısın.

- Bende ki Tek Sorun Flash Atarken Bir Beyaz Ekran Geliyor ya En Son Kısımda da Local Moda Geçiyor. İşte o Local Moda Geçerken Ekranda Pembe Bir Takım Çizgiler Oluyor Sorun mudur Değil midir Bilmiyorum Aslında :)

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
Bende de Nokia 5800 XM Var. Hiç Garantiye Göndermedim 2 Sene Olacak. Nokia'yı Savunmak İstemiyorum ama Bende Hiç Sorun Olmamıştı. Hor Kullanıyor Olmalısın.

- Bende ki Tek Sorun Flash Atarken Bir Beyaz Ekran Geliyor ya En Son Kısımda da Local Moda Geçiyor. İşte o Local Moda Geçerken Ekranda Pembe Bir Takım Çizgiler Oluyor Sorun mudur Değil midir Bilmiyorum Aslında :)
hor mu? :) tanısan böyle demezdin bundan önceki telefonum samsung j700i 3 sene kullandım 3 aylık telefon sanırsın bir tek arka kapağında ufak bir çizik vardı o da cebimde bozuk para kalmıştı fark etmeden koymuşum, 5800'da böyle bir tane bile çiziği yok ama gel gelelim kendi kendine bozuluyor... garatiye veriyorum geldiği gün de satıcam

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
5800'ım yok ancak 5230'umu 3 senedir stabil kullanıyorum. Aynı bataryayla en fazla 4 en az 1 gün gidiyor, telefon canavar gibi yavaşlamıyor, cfw yap flaş at bana mısın demiyor, ölmüyor :oke:

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye

hor mu? :) tanısan böyle demezdin bundan önceki telefonum samsung j700i 3 sene kullandım 3 aylık telefon sanırsın bir tek arka kapağında ufak bir çizik vardı o da cebimde bozuk para kalmıştı fark etmeden koymuşum, 5800'da böyle bir tane bile çiziği yok ama gel gelelim kendi kendine bozuluyor... garatiye veriyorum geldiği gün de satıcam

Doğrudur Tanımadığım için Hatalı Davranmış Olabilirim. Üzgünüm. Ancak Bende Böyle Şeyler Meydana Gelmediği için Aklıma Bu Geldi Tabi.

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
5800'ım yok ancak 5230'umu 3 senedir stabil kullanıyorum. Aynı bataryayla en fazla 4 en az 1 gün gidiyor, telefon canavar gibi yavaşlamıyor, cfw yap flaş at bana mısın demiyor, ölmüyor :oke:
aferin sana

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Lütfen bu tür telefonları kullanmayı bilenler alsın yaa!!

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Kardeşim hiddetlenmene gerek yok. Telefonunu sat git başka bir telefon al.

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim hiddetlenmene gerek yok. Telefonunu sat git başka bir telefon al.
adamın lafı hiddetlenilmeyecek gibi değil ki saygısız! neyse satıcam zaten kardeş gelsin garantiden ilk işim elden çıkarmak olacak

berkeren23

Üye
bana da öyle oluyor o sorun herkeste vardır büyük iht ;)

rapidline

Üye
Android alın kurtulun

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
nub

nub

Üye
Nokia'ya laf ettirmem arkadaşım :D Helede Samsungla kıyaslanıyosa :P

Legendary_484

Legendary_484

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'ya laf ettirmem arkadaşım :D Helede Samsungla kıyaslanıyosa :P
kaybol benim konumdan illa ban mı istiyorsun git kendine konu aç dandik nokiayı ben kurtaracam diye orada savun kendini

esokmen

esokmen

Üye
telefondan telefona değişiyor ya bende de 58 var beğeniyorum. Ama nokia güncelleme yapmıyor güncelleme yerine telefon çıkartıp duruyor. Android de yükselme durumu var. Bence artık android zamanı.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Android'e ilk geçenlerin çoğu hevesle "bir daha nokia kullanmam" desede, zamanla özlüyor, özlüyor, özlüyor, ilk fırsatta bir nokia alıyor :oke:

lolaman

lolaman

Üye
Kardeşim telefonun ekranına CD kalemi ile şunu yaz 'sizin yapacağınız telefonun anakartı çıksın' yaz sığar küçük yazarsan garantiye ver bakalım ne olacak

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Anakartını çıkarıp geri gönderirler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt